Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii nostrii si forumul


Recommended Posts

Si sotul meu stie despre [dc], dar nu apuca sa ma intrebe nimic, ii spun eu, ce am mai citit. Cand dau sa-i spun unde am citit, el imi spune, "Stiu, pe forumul [dc]!" [:D] De intrat, nu intra, pt. ca nu are nici o tangenta cu PC-ul. [:(] Eu intru de la serviciu. [;)] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele mele, aseara l-am rugat pe sotul meu sa mergem pana la farmacie. Ajunsi acolo am cerut farmacistei un Nazomer. La care sotul meu ma intreaba: "Auzi, da de ce nu iei bixtonim? De unde vii cu toate denumirile astea ciudate? De unde stii tu de nazomer? Nu imi raspunde, stiu! De pe site!" [zz] Si ultima propozitie se repeta de fiecare data cand ii mai povestesc cate o chestie mai stiintifica asa, apropo de conceptie si sarcina[:D] Din pacate el nu intra dar nu pierde ocazia sa ma tachineze zilnic cu asta.[:D] Si oricum nu rateaza nimic pentru ca am eu grija sa il pun la curent cu toate noutaile![:-)))] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am descoperit forumul impreuna, tocmai ramasesem insarcinata si vroiam sa aflam cat mai multe despre ce ne asteapta, despre sarcina , nastere si cate si mai cate. Si uite-asa, tot cautand pe internet am nimerit pe desprecopii.com. Pe atunci site-ul arata diferit (exista un singur forum pe care puteai posta, nu avea atatea sectiuni ca acum) dar oricum era de nota 10. Pe vremea aceea intram ca vizitatori si la un moment dat chiar sotul m-a indemnat sa ma inregistrez pentru a face schimb de experienta cu celelalte mamici. Acum, cand ma suna in cursul diminetii de la servici si telefonul e ocupat, stie ca cel mic inca doarme si eu am intrat pe forum. Ii povestesc si lui ce se mai scrie pe aici si ce raspunsuri am mai dat eu. Singura schimbare e ca sotul nu prea mai intra pe internet de acasa, ci mai mult de la servici pentru ca trebuie sa ne incadram in cele 30 de ore pe luna cat prevede abonamentul si am eu grija sa le consum pe toate[:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu deja nu mai intelege ce fac eu pe forumul asta. Ca uneori stau cateva ore, cand n-am ce face, sau cand nu mi-e somn, noaptea, si citesc subiecte de peste tot, noi, vechi......si ma intreaba cum naiba mai am inca ce citit....nu am citit deja tot? Oricum, cert este ca nu-i mai place, de cand petrec eu prea mult timp cititnd si postand. Ei, asta e... Ancuta http://community.webshots.com/user/Busch_family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu stie ca stau cu orele pe forum. La inceput era curios, acum cand vede ca primesc multe mesaje si tot suna telefonul, nu mai intreaba nimic. Nu stiu daca intra si el sa vada ce se scrie. O singura data a vazut ce scriam si cred ca nu i s-a parut prea interesant, ca a plecat cam dezamagit.[:D] Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sotul meu stie de existenta site-ului.Mai arunca si el un ochi daca e in trecere pe langa calculator si daca-i cade privirea pe un nick mai nostim se distreaza si apoi ma intreaba cateodata:" ce mai face x?" Sau mai vin eu cu cate-o idee cu care el nu este de acord 100% si daca vede ca insist imi spune: "iar ai citit pe forum?" sau "iar ti-au bagat fetele in cap ideile astea?", in gluma bineanteles pentru ca stie ca site-ul este cea mai mare relaxare pentru mine si voi toate sunteti fete de nota 10. Este super incantat cand experimentez cate o reteta de pe aici si daca i-as face zilnic mancare-si as spune ca-s retete de aici-cred ca m-ar lasa sa si dorm cu laptop-ul in brate. Cateodata imi spune ca vinde calculatorul ca deja nu se mai poate, ca noi in loc sa stam toti trei eu hop la calculator cand vine acasa. Uf, nu intelege ca vreau si eu sa am cateva minute de relaxare. Si eu i-am spus daca-l vinzi apoi cu mine casa buna nu mai ai![:D] Oricum una peste alta ii place, ne-am facut cativa prieteni prin intermediul site-ului de care suntem incantati,eu ocupata cu calculatorul nu manevrez telecomanda asa ca se poate uita in voie la filme "cu batai", no, ce sa mai zic... Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
si sotul meu este incintat de acest forum.[bonjovi] si ma intreaba deseori: ce se mai intimpla pe acolo? am testat citeva din retetele de pe forumul culinar si asta l-a incintat peste masura. [pahar]- cel mai inportant este insa ca acest forum a devenit ca o familie pentru noi si ca ne-am facut si noi niste prieteni minunati. [pup]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica
N'ati vrea sa stiti ce parere are al meu.....[olala][olala][olala] Pupici! Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Mai ales ca pe unele le-a vazut si... live ...[:D] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...