Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotii nostrii si forumul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu mi-am innebunit sotul cu site-ul acesta mai ales ca am stat ultimele 3 luni de sarcina acasa si stateam doar pe DC si ii faceam rezumatul seara cind el venea frint de la servici dar acum de cind a venit Alex de fiecare data cind avem ceva pb ma trimite repede pe DC sa ma informez!! Tot incerc sa-l molipsesc si pe el dar e mai greu...desi i-am dat sa citeasca cite ceva de la "Interzis femeilor... " si a fost interesat!! Gabi si Alex[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu e cam carcotas, spune ca in curand facem romane si ne povestim viata (eu postez la bebelusi de oct-noi-dec2003), si de multe ori, e drept, povestim ce facem in timpul zilei, noi si copiii, dar de multe alte ori gasesti solutii la multe probleme de care te lovesti ca mamica la primul bb.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor, sotul meu stie despre acest forum, era si greu sa nu afle, doar stau pe el cateva ore pe seara de cand l-am descoperit. Nu imi ajunge timpul sa citesc tot ce apare aici. Nu cred ca este foarte interesat sa intre si el, dar se bucura ca ma pasioneaza pe mine. Oricum pana acum el era cel care monopoliza calculatorul, acum lucram in schimburi.[:D] Site-ul l-am descoperit la fel cautand informatii despre sarcina, pe atunci tocmai aflasem ca sunt insarcinata, intre timp nu mai sunt posesoare, dar sper in cateva luni. Sa auzim numai de bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sotul meu stie si mai si citeste din cand in cand pe aici dar cam alte categorii de subiecte decat mine. Nu intra niciodata la Interzis barbatilor unde imi fac eu veacul. La fel si eu il inebunesc cu ce aflu de pe aici. E incantat de existenta voastra si de faptul ca am cu cine sa ma consult cand am o problema legata de cresterea copiilor si nu numai. A scris si el aici de doua ori cand a anuntat nasterea fetitei noastre, bineinteles pe logarea mea. http://www.babiesonline.com/babies/i/ilinca http://community.webshots.com/user/danaf123
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotzu' meu imi reproseaza uneori ca stau prea mult pe forum si uit sa fac una, alta, prin casa [:D] A zis de mai multe ori ca-mi pune parola, dar m-am ratzoit la el si a renuntat[:D]...A inteles ca sunt si eu stresata si am nevoie de relaxare [:D]... Ii mai povestesc ce citesc p'aici, dar nu pare a-l interesa in mod deosebit....Intr-un fel, poate e mai bine asa [:D] [pis]_Ella & [copil]Emma http://www.emmaandreea.3x.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...