Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trebuie sa dau de Maestrul Gheorghe Zamfir!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele, va multumesc pentru gândurile voastre bune! Va spun pe scurt: sâmbata n-am prea avut curaj si probabil nici chef, dar duminica, pe la ora 10-11 dimineatza (m-am gândit eu ca e o ora buna - nici nu doarme, nici nu-i la masa) mi-am luat inima-n dinti si am sunat pe nr. dat de una din prietenele noastre de aici (nu stiu daca vrea sa-i spun numele..). -Alo -Alo, Buna dimineatza, Maestrul Gheorghe Zamfir? -Da' cine întreaba? Si de-aici am început sa-i spun povestea cu prietena mea, care îi adorma muzica, cu dorintza ei mare de a-l revedea...cu dorintza mea de a-i face un surpriz de ziua ei... blablabla. A fost foarte amabil, nu am avut nici o clipa senzatia ca l-am deranjat...Mi-a spus ca din pacate nu ma poate ajuta pentru ca mâine (astazi adica) pleaca pentru o sapt. la Paris dar ca îmi poate lasa toate numerele personale de la Paris unde prietena îl poate suna sa schimbe câteva vorbe. S-a întrerupt conversatia exact când notam nr. de telefon. L-am sunat din nou dar telefonul lui murise. Mi-am dat seama ca s-a descarcat (erea absurd sa-mi fi închis). Dupa câteva minute m-a sunat el. Am notat, în fine, mobilul, telefonul, faxul..mi-a dat toate numerele lui de la Paris. I-am multumit...si cam atât! Am sunat apoi la pretena mea, la Paris. - Salut! - Salut! - Devines avec qui je viens de parler! - ??? - Avec Gheorghe Zamfir. - Lui même???? Bref, i-am zis despre surpriza pe care vroiam sa i-o fac, ca n-a ieshit chiar cum vroiam eu si i-am dat numerele lui. A fost super încântata si nu-i venea sa creada ca poate vorbi chiar cu el în persoana! Mai ales ca i-am spus ca Maestrul asteapta apelul ei. Pâna la urma tot surpriza a fost! Multumesc din suflet mamicii care mi-a procurat mobilul lui si voua ca ati fost alaturi de mine. Pupici si o sapt. minunata!! Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec
muniq, il ador pe Brad Pitt..am afish cu el, in marime naturala..da n-am numar de mobil, fax..ce spui? :) D.
desc, nu pot sa spui decât sa pui mesaj pe forum, ca nici cu gându' nu gândeshti ce surprize poti sa ai! Placute...evident! Invidioaso! :-)) "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec
muniq, il ador pe Brad Pitt..am afish cu el, in marime naturala..da n-am numar de mobil, fax..ce spui? :) D.
Hahaha!!! Esti criminala ! Pai hai sa facem lista ca si eu vreau o asemenea supriza![:D] Nu te supara Monica, glumeam! Felicitari pt izbanda[pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...