Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Parul ud se piaptana?


Recommended Posts

Eu am avut mai totdeauna parul lung si e si vopsit asa ca iti dai seama ca e o intreaga problema spalarea lui, eu folosesc alternativ, cand balsam, cand masca de par...preferatul meu sampon este Elseve de la Lóreal, dar samponul trebuie schimbat de fiecare data cand se termina sticluta ca altfel "obisnuim" parul...masca preferata este cea portocalie tot de la Lóreal. Daca nu l-as pieptana cand e ud, chiar ca nu l-as mai descurca deloc, dar dupa ce-l inmoi bine cu balsam sau masca. Numai bine, Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
In general aveam parul scurit shi era ok toata operatziunea spalatului... dar acuma il am lung, pana mai injos de omoplatzi cu aproape o palma. Am firul gos shi nu mi se inspica la capete... singura problema este ca se incancie foarte tare shi imi cade cand il piepten. Folosesc balsam la fiecare spalare iar samponul il schimb cand se termina sticla... nu am folosit nciodata nasca de par dar o sa incep daca o sa imi datzi mai multe idei shi sfaturi... si cum sa procedez cu ea. Gabbriela & Julian [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma spal pe cap o data la doua zile si de fiecare data folosesc balsam. Am observat o chestie (cel putin in cazul meu, eu avand firul de par subtire): daca aplic balsam si la radacina, imi cade mult par. De aceea aplic balsamul numai pe par dar nu si pe pielea capului. Si ma pieptan dupa ce-mi usuc parul; mai intai mi-l descurc cu degetele, dupa care ma pieptan usor si fara graba, utilizand un pieptan cu dintii rari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...