Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dentist bun in Bucuresti


Recommended Posts

Fetelor, ar cam fi timpul sa ma duc la dentist. De aceea caut un dentist bun in Bucuresti. Voi imi putetzi recomanda unul? Trebuie sa lucreze si repede (nu pot sta mai mult de 1 saptamana in bucuresti) si foarte bine. Si cam care mai sunt pretzurile la dentist??? Va multzumesc in prealabil pentru informatzii si va urez un weekend minunat![flo] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Uite pe sotul meu l-au apucat durerile de masea exact de anul nou si atunci am luat pagini aurii si am cautat un dentist care sa lucreze. Si am descoperit cabinetul Morello (parca !) pe Mihai Bravu la numarul 3 (daca imi aduc aminte). Este fix vis-a-vis de magazinul Obor, la parterul unui bloc si are firma afara. Acolo se lucreaza NON-STOP si sotul meu a fost bine tratat si are o maseluta de portelan (sigur lucreaza si cu alte materiale mai ieftine - depinde cum vrea fiecare !) iar inainte i s-a scos nervul (nervii [help]) si totul a durat o saptamina. Daca nu ar fi avut infectie pe canal poate scapa mai repede (cam 3 zile cu imbracatul maselutzei). Preturile sunt ca peste tot ! Dar ca sa ii lucreze repede il chema dimineata, la prinz si chiar si seara pe la 20.30 (de eu ziceam ca se duce la intilnire). Dar acolo fiind cabinet non-stop lucrau si la ore tarzii ! Eu mai cunosc un dentist (de fapt e dentista !) cu experienta si care lucreaza si repede, este in Crangasi. Pupici Simona si Maria Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liliana csaki
Sotul meu isi repara dintii acum.Tipul e serios,bun si tanar[:D].Prima data l-am "testat"[:D] eu. E foarte atent si grijuliu cu pacientul si e primul la care si sotul meu merge pana la capat.O coroana de portelan e 120 Euro, tratamentul unei carii 250-300.000.Si are si destui pacienti de-afara.
Draga Liliana, suna bine ce spui tu despre acest medic. Cum se numeste si unde are cabinet? Si inca ceva: eu ma tem ingrozitor de durerile de masele, acesta fiind si motivul pentru care am calcat foarte rar intr-un astfel de cabinet. M-a ajutat si dentitia, dar acum trebuie sa merg neaparat. Ma intereseaza daca are si alte solutii pentru amortire, anestezie, in afara de xilina, pentru ca la mine nu are nici un efect, e ca si cum m-ar lucra pe viu, si n-as putea suporta. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunteti asigurate la casa de asigurari a armatei, la Policlinica militara din str. Cobalcescu se gaseste o doctorita super buna si de treaba (dna dr Tataru).Preturile sunt f mici pt asiguratii la aceasta casa. Sa aveti masele sanatoase! Andreea & [copil]Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iTI RECOMAND calduros un medic stomatolog neamtz[:D], foarte dragutz si nedureros. Preturile pot fi negociabile daca iti pui mai multe masele/ dinti portelan ( cam 80euro). Calitatea este garantata. L-am recomandat multor persoane si au fost supermultumite. Are pacienti care vin special din Israel si America. Pentru tratamentul unei carii cu gangrena costa cam 600.000, carie superficiala 300.000. Preturile nu sunt mari in comparatie cu alte cabinete. dACA DORESTI , iti pot trimite numerele lui de tf de la cabinet si mobilul. Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...