Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dentist bun in Bucuresti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uite eu de abia acuma am putin timp liber si iti raspund: Preturi ... pai sotul meu si-a imbracat dintisorul in portelan si a fost 100 de euro cu tot cu tratament, o plomba este 500 mii lei, iar daca nu vrei dintisor de portelan este mult mai putin. Radiografia ti-o face pe loc si parca este 80 mii lei. Asta nu mai tin minte ! Alege si tu si suna si vezi unde-ti comvine. Si eu stiu ca la Biomedica sunt doctori f buni dar acolo-i cam aglomeratie. Simona si Maria Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxi, il cheama Alexandru Radian, are cabinetul undeva in spatele fostului restaurant Odobesti-pe Mosilor si are tel. 0722-221677.Din pacate, eu am o vasta experienta cu dentisti.Sotul meu spune ca ei sunt de doua feluri, buni si puternici, iar eu am dat ani de zile numai peste cei puternici.Si sotul meu e la fel ca tine, de asta a si stat atat de mult.Despre metode de anesteziere nu stiu sa-ti spun prea multe dar iarasi repet,faptul ca sotul meu mai are vreo 3 sedinte numai, si si-a rezolvat toate problemele, ma face sa-l recomand inca odata.
quote:
Originally posted by ruxi Draga Liliana, suna bine ce spui tu despre acest medic. Cum se numeste si unde are cabinet? Si inca ceva: eu ma tem ingrozitor de durerile de masele, acesta fiind si motivul pentru care am calcat foarte rar intr-un astfel de cabinet. M-a ajutat si dentitia, dar acum trebuie sa merg neaparat. Ma intereseaza daca are si alte solutii pentru amortire, anestezie, in afara de xilina, pentru ca la mine nu are nici un efect, e ca si cum m-ar lucra pe viu, si n-as putea suporta. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru dentist nu ai nevoie de asigurare medicala. Acum toate cabinetele sunt particulare...deci platesti si consultatia si lucrarea...asa ca n-ai nevoie de asigurare.
quote:
Originally posted by lorelei_19
Oh, da, bebi, m-ar interesa, multzumesc tare mult. Andreea, eu locuiesc in Elvetzia, deci nu sunt asigurata in Ro. Multzumesc fetelor si o zi minunata tuturor! Lorelei & Family
Mirela, mamica de Andreiut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebi, trimite-mi si mie te rog informatiile despre medicul stomatolog. Multumesc mult! Am si eu nevoie de o informatie: un cabinet stomatologic cu laser exista in Bucuresti? A fost cineva? Cum este si cam ce preturi au? Cu multumiri anticipate, [flo], Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Buna fetelor Am raspuns cu mare intarziere dar acum am dat de mesaj - nu stiu cum ai rezolvat cu stomatologul, dar iti pot recomanda cand mai vii si ai probleme unul chiar beton: nu rade, nu fac absolut nici o reclama, dar sotul meu este acela: are super pregatire in domeniu, inclusiv in Elvetia (Germania si Israel), preturi mici, este doctor de mare clasa, extrem de apreciat si un profesionist desavarsit: a fost sef de promotie (media 10), are 39 de ani (deci experienta suficienta) a fost initial chirurg BMF, a operat si salvat oameni la Revolutia din 89 si nu numai, este doctorand in parodontologie, lucreaza foarte sigur si curat (sterilizeaza personal instrumentarul), beneficiaza de dotari occidentale, are mana super usoara si per total este de pus pe rana. Cine a fost la el nu mai renunta ! Are pacienti din multe tari: America, Israel, Austria etc care vin aproape in fiecare vara la el. Mai nou, se ocupa de albit dinti cu ultimul aparat in domeniu. Am uitat sa iti spun ca la el programarea este programare, adica se respecta ora la nivel de minute, deci fara suparare, daca se intarzie prea tare, te reprogrameaza: el asa a lucrat in strainatate si doreste sa respecte si programul pacientului, nu concepe ca unul care vine la timpul stabilit sa fie nevoit sa astepte din cauza altuia ! In plus trateaza multe viitoare mamici care il iubesc f. mult pentru delicatetea lui. Eu sunt f. incantata fara nici o urma de subiectivism ! Daca vrei mai multe detalii trimite un PM Melania si Anna Luciana[flo] melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...