Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bucle!


amik

Recommended Posts

vreau o schimbare.si mi-as dori sa imi trag un permanent larg.acum,ideea e ca nu stiu daca parul meu se preteaza.am firul destul de moale.nu imi cade parul,am foarte mare grija de el-masti,balsamuri,sampon bun... stiu ca nu e de joaca cu un asemenea tratament al parului.de aceea nu voi face nici un fel de economie.insa unde sa ma duc?de fapt,nici nu prea stiu ce vreau sa intreb! vreuna dintre voi a facut asa ceva?si daca da,cum a fost? mai bine,mai rau? cu drag, alexandrele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu mi-am facut doar de vre-o 2 ori permanent dar mai mult pt volum. am firul subtire fara prea mult volum. nu am avut probleme cu caderea.. faceam tratamente, masti.. ca si pt par normal.. maica-mea isi face cam la 2-3 luni..tot pt volum si la fel nu a avut probleme de absolut nici un fel, si ea nici nu sta toata zuia cu masti.... au aparut produse din ce in ce mai avansate care nu ard parul, il protejeaza.. daca ai pe cineva care se pricepe eu zic sa-i dai bataie..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La fel stiu si eu un salon in piata Dorobanti,iti pot recomanda coafeza mea de ani de zile,in care am incredere,ea iti poate spune daca se preteaza o asa operatiune la parul tau,nu iti va face niciodata ceva care ar putea dauna parului tau,intotdeauna am respectat ce m-a indrumat si a fost o.k.Eu ma duc la ea fara sa stau cu frica ca as putea sa plec nemultumita,insa costa mult.Daca esti interesta iti dau adresa si telefonul. dori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...