Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Germania-Teatru cu actori romani in Köln


Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
am sunat, dar n-am rezervat, cica nu e graba, dar de fapt nu stiu exact cite bilete sa luam; unul pentru mine , restul dau din colt in colt, hmmm;... monica? also: ora 19, costa 10/15 euro dupa cum esti/nu membru, nu stiu ce membru, dar nu conteaza ca nu-s; (costum de carnaval am, saraca rochia aia neagra, am sa imbatrinesc si tot nu pup ....) mai povestim.... iris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, imi pare rau ca taman la weekend-ul asta nu pot, dar ma bucur sa aflu ca sunteti asa de multe pe aici, prin apropiere! Eu locuiesc la 20km la sud de Bonn, deci daca mai aflati de astfel de piese sau concerte romanesti poate le povestiti pe aici-buuna idee, Crystinne!!!!! Sper ca data aviatoare sa pot participa si eu! Asa ca petrecere frumoasa, si sa ne ziceti si noua cum a fost! Toate bune, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mirunda
Fetelor, imi pare rau ca taman la weekend-ul asta nu pot, dar ma bucur sa aflu ca sunteti asa de multe pe aici, prin apropiere! Eu locuiesc la 20km la sud de Bonn, deci daca mai aflati de astfel de piese sau concerte romanesti poate le povestiti pe aici-buuna idee, Crystinne!!!!! Sper ca data aviatoare sa pot participa si eu! Asa ca petrecere frumoasa, si sa ne ziceti si noua cum a fost! Toate bune, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
La 20 km??? Si nu ai treaba prin Bonn?[:D] Din pacate nu prea am auzit de evenimente romanesti prin zona. Doar in vara a fost Gheorghe Zamfir dar nu am fost (nu e genul meu). Singurul eveniment "romanesc" la care am participat a fost revelionul de anul acesta. A fost o surpriza sa petrecem intre romani, desi din pacate :-( atmosfera nu a fost cum m-am asteptat. Credeam ca nemtii astia sunt tepeni dar pana s-au "miscat" oamenii astia... m-au dezamagit. Dar poate avem acum ocazia sa aflam si de alte eveniment. Am scris un mail pentru rezervarea de bilete. Din cate am inteles in sala ar incapea 200 persoane [ups] si daca mai e nevoie de loc se mai trage nu stiu ce paravan. Asa ca... inteleg de ce nu e graba. IRIS... uite iti promit ca nu vin in blugi, imi iau si eu ceva mai de iesit in lume [olala] Asa ca cumpara-ti rochita aia daca tot ai ocazia [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, Chrystinne, si chiar des :-)) Dar peste o saptamana plec la schi, asa ca acum sunt in pregatiri, dar cand ma intorc poate ne intalnim la o cafea in Bonn, la Giacommo de exemplu, ce parere ai? Mai sunt si alte doritoare de o cafeluta si o barfulita prin Bonn? Va pup, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mirunda
Ba da, Chrystinne, si chiar des :-)) Dar peste o saptamana plec la schi, asa ca acum sunt in pregatiri, dar cand ma intorc poate ne intalnim la o cafea in Bonn, la Giacommo de exemplu, ce parere ai? Mai sunt si alte doritoare de o cafeluta si o barfulita prin Bonn? Va pup, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Nooo guuuttttt... [bis] Ce idee buna!!! [bis] O facem!!!! Pai atunci luam legatura pe PM si sa facem schimb de telefoane. Mai vin si alte fete??? Va pup si eu [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...