Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbat si...nu prea


Recommended Posts

Lorelai, acum cred cä am inteles ce vrea sä spunä AK...[:D]...traducere liberä...[:D] "ii dai o tigaie la timplä, el cade la podea lipsit de cunostintä ( nu de constiintä!!!)....in bucätärie bineinteles!!...intre mop si tomberon...nici nu mai e nevoie sä-l impingi tu, cä oricum cade el singur...aici cred cä s-a referit la sot si nu la sutien!!![;)]...si continui cu violarea unui bärbat, färä cunostintä de cauzä...asa cum iti place tie!!![:D]...faza cu muscatul piciorului mesei o läsäm deoparte, deoarece nu mai e in stare!![8D]....dar aspirina este necesarä dupä un astfel de shoc!!!..si mai ales dupä durerile pe care le va avea in mai multe locuri!!![:D]...copilasului i se va acorda astfel un mediu linistit, färä gälägie si palme, deoarece sotul este "pus" intr-o stare de inactivitate!!!...asa cä nu väd de ce n-ar dormi in continuare!![:D]" Traducerea mi se pare destul de serioasä!!! Cu drag, Cami. P.S. Crina ( descintec )...ce zici acum de fantezia mea bolnavä??? [;)][}:)][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Puahahahahahaha, chiar ca rad!!![:-)))] Io cred ca merge si topuoaru ala de snitzele!! Ala cu care strivesti carnea ca sa fie mai frageda! Si nu mi-e rusine nici cu binecunoscutul facalet! Mah da vuoi n-ati inteles io nu vreau un berbant incuonstient! Asa ca nu prea ma tenteaza sa-l viuoalez! Desi tratamentu cu tigaia merge ca puoate io veni mintea la cap! Imi pare rau AK ca te-am luat asa tare.... Da am crezut ca faci katerink si ca tii cu suotzu mieu ca doar si tu iesti berbant si deh sunteti solidari(sau solitari?)!!!! Hmmm.....sa transform[zana] rosiile in [bis]? Oricum sa stiti ca tuotu merge mai bine acum! Va pup si va doresc soti exact cum va doriti! Bebe Adrian,Alina si sotul Adi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec
l-ati facut praf pe bietu om, sotul lui lorelai..cite i-ati tras in cap, cred ca vreo luna nu se mai scoala din coltul in care l-a impins Camelia [:D] Lorelai [flo], sper sa razi cu noi, nu te incrunta.. D.
Crina, eu am fost de la inceput cea care a pledat impotriva violentei!!![bis]...eu am spus cä locul tigäii este pe aragaz!! Dar ce sä fac??...AK a räscolit totul, mi-a gidilat putin nervii, dupä care a primit räspunsul adecvat...si scuze nu si-a cerut nici pinä acum la mine...pt chestia cu dramatismul... Eu nu stiu despre ce tigaie de ochiuri vorbeste el, cä aici sint si älea mari!!...au 4 adincituri pt ochiuri si sint la fel de "respectate" ca si semenele lor!! Oricum, mä bucur enorm, cä am reusit sä o facem sä ridä pe Lorelai...[;)] Pupici de la Cami.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Lorelai182003
Puahahahahahaha, chiar ca rad!!![:-)))] Io cred ca merge si topuoaru ala de snitzele!! Ala cu care strivesti carnea ca sa fie mai frageda! Si nu mi-e rusine nici cu binecunoscutul facalet! Bebe Adrian,Alina si sotul Adi
Io sugerasem scrumelnitza pen' ca satisfaktzia ar putea fi dubla..daca gheneon di neshansa se mai si sparge,isi va putea aminti pentru mai multa vreme cine-i shefu'[:o)] Me bucur ca macar te-ai binedispus[:)]Numai bine! Lia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelai mi-ai adus aminte de trecut[bang] Sotul tau e copil mic pe langa ce am avut eu langa mine.Cam acelasi stil de cocos in particular[haibat],inger in societate si personaliate stearsa[V],dar cu mult, mult mai grav[bang] Asa ca intr-un fel poti fi bucuroasa, iti spun eu ca se poate si mai rau[duel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...