Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Crema din Germania!


ungureaa

Recommended Posts

Dragele mele, Am primit o crema din Germania de marca EUCERIN pe care scrie : Empfindliche Haut, PH5 Pflegesalbe Schützt besonders Beansoruchte Hautpartien Si mai scrie ca e medicinala (a fost cumparata in farmacie). As dori sa stiu la ce este buna de folosit ? Merci ! Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, este o crema foarte buna pe care o poti cumpara aici numai in farmacii, este pentru piele foarte sensibila (=empfindliche Haut), vaoarea testata de PH este ideala pentru piele(=PH5) si este recomandata in special pentru suprafetele de piele care sunt suprasolicitate (=besonders beanspruchte Hautpartien). Numai bine, Tina Tina cu Lukas & Alexander(20.01.2003) Tempora mutantur nos et mutamur in illis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus, Uite eu am primit de la dermatolog aceasta crema si intr-adevar am cumparat-o la farmacie cu 5 Eu. Mi-a fost recomandata fiindca am probleme cu mainile de camd am venit aici din cauza apei. Mi se usuca pielea f. tare. De atunci ma ung cu crema si folosesc manusile de menaj, e faorte fain, m-am acomodat si cu asta![:)] Bussi Viorela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by viorela hoff
Servus, Uite eu am primit de la dermatolog aceasta crema si intr-adevar am cumparat-o la farmacie cu 5 Eu. Mi-a fost recomandata fiindca am probleme cu mainile de camd am venit aici din cauza apei. Mi se usuca pielea f. tare. De atunci ma ung cu crema si folosesc manusile de menaj, e faorte fain, m-am acomodat si cu asta![:)] Bussi Viorela
Hei,Vio mi-ai mai dat o idee [flo]...si eu am miinile praf si am probat pina acum o multime de creme,dar Eucerin inca nu. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor marca Eucerin am vazut-o si in farmaciile din Romania. Si daca stau bine si ma gandesc am vazut-o si in magazinele de cosmetice. Prietena mea foloseste crema de fatza (cea pt piele sensibila) si lotziune tonica din gama asta si era destul de incantata. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crema e f.buna draga Alina. Fi atenta, am fost acum in Ro 10 zile si nu am avut probleme cu mainile, iti spun eu ca apa e de vina ca e f. tare. Si inainte nu ma prea dadeam nici cu creme de corp dupa baie dar acum nu mai scap deloc momentul! Mi s-a uscat pielea in ultimul hal! Ce sa-i faci, ne adaptam si la asta![:)] Vio
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...