Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Coatele...


Julie

Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
bluze cu maneca lunga [:D] las si io gluma la o parte - in afara de crema hidratanta, nu folosesc altceva. si ma uit acu' la ele (nu mi-a dat prin cap sa mi le studiez pana in acest moment:)) si sunt nepigmentate, seminetede :), dar... unsexy - adicatelea cam atarna... sau oi fi avand eu oasele mai groase si e nevoie de mai multa piele ca sa pot indoi mainile :)). chiar asa, ce sfaturi aveti? http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

folosesc aceeasi "sea salt scrub" ca pentru corp dupa fiecare dus. chestia asta e un amestec de sare marina, namol de la marea moarta si tot felul de alte uleiuri, hidrateaza si catifeleaza uimitor toata pielea, inclusiv coatele. in general, dupa "scrub" cu alte produse pielea ramanea uscata si trebuia sa folosesc alte lotiuni. dar cu ce am acum, sunt perfect multumita, coatele, genunchii si calcaiele sunt fine si catifelate ca pielea de bebelus. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetyci stati asa ca ma bag si io in seama! [:D] IO cu ce sa ma dau pa coate ca in copilarie am avut n-spe mii de lovituri si cazaturi in ele ......si acu nu numai ca nu-s netede da mai au si cicatrici de toata frumuseatza! La stanga cel putin dupa ce cazui cu bicicleta intr-o balta cu noroi ...de pe trotuar, am ramas cu o cicatrice mica dar umflata de zici ca am un cioc![biz]POate stiti voi ceva ca io nu mai am ce sa le fac. Desi am impresia ca la mine cea mai buna `` crema`` e ...b;uza cu maneci lungi![:D][:D][:D] va pup ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOP SI EU [hopsieu]CU LEACURI BABESTI!!!!!!!!!! De cate ori am ocazia imi dau cu zeama de lamaie.Adica... dupa ce storc lamaia imi var(bag) coatele in ce a mai ramas din lamaie, pe urma clatesc cu apa si ung cu alifie de galbenele.Tot asa procedez si cu mainile crapate din cauza frigului. Ustura un pic.... rezist cat pot,clatesc si iar alifie. va pup![:X][:X][:X][:X][pup][pup][pup] Doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...