Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sexul copilului si luna conceptiei


Recommended Posts

Am mai postat subiectul mai demult si nu mai este pt ca am cautat. Le rog pe cele care sunt mamici sa-mi spuna si mie daca se potriveste in cazul lor urmatorul calcul legat de sexul copilului. Se aduna luna in care a fost conceput [bibe] cu nr. de ani impliniti ai mamicii si daca rezulta un nr. par inseamna ca bb este o fetita, daca rezulta un nr. impar atunci bb este un baietel. Ei ce ziceti ma ajutati? Vreau sa ma conving cu ajutorul vostru ca nu este adevarat. Pupici si multumiri Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce chestie! La mine se potriveste: aveam 27 ani impliniti si am conceput-o pe Iulia in martie. Cumnata mea e insarcinata, a conceput in iulie, la 30 ani si la eco i-a iesit baiat. Dar am o prietena care avea 28 impliniti si a conceput in noiembrie si a nascut tot fetita. Cred ca totusi e o coincidenta. Pupici, Crisia http://community.webshots.com/user/littleelda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai luati dupa chestii din astea. Eu am conceput in anul 2002 in octombrie si a fost baiat. In 2003 , tot in octombrie , l-am conceput pe bebe2 si va fi tot baiat. Pe de alta parte nu prea inteleg ce legatura are mama cu sexul copilului, deoarece tatal determina sexul copilului. Deci daca are numai fate nu mama e vinovata. Cel mai important e sa fie copilul sanatos. Cu drag Romana [gravi] si [copil] Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mel, Cumpara revista Mami ultimul, numar, este acolo un articol despre cum poti favoriza soarta sa ai o fetita sau un baietel in functie de momentul conceptiei pe baze stiintifice. sa dea Domnul la fiecare sa aiba ceea ce isi doreste [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...