Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

[flo]Tot eu... Alinuta:-Sunt proasta. Ma-sa:-Ai dreptate. Merge Alinuta prin padure la bunica si-i duce copturi si vin intr-un cos. Lupul o apuca de par si o trage in tufari si-i zice: -Da! Alinuta incepe sa scoata chiloteii. Lupul striga: -Ce te-am adus sa faci pipi? Da coptura si vinul! Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alinuta statea in copac, fuma o tigara. Apare lupul si el pe acolo o vede pe Alinuta si o intreaba: -Alinuto, ce dracu faci in copac? A:- Uite fumam si eu o tigara, mai admiram privelistea... L:- Auzi fato, dar am si eu o intrebare.. cu ce te dai jos? A: Cu Rexona!! [^] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parintii lu' Alinuta pleaca de acasa, si, ca fetita sa nu se plictiseasca, îi pun un disc la pick-up. Dupa 4 ore parintii se întorc si o gasesc pe Alinuta dîndu-se cu capul de pereti si strigînd: - Da, vreau ! Da, vreau ! Da, vreau ! Iar la pick-up se auzea: - Vrei sa asculti o poveste ? Vrei sa asculti o poveste ? Vrei sa asculti o poveste ? Vrei sa asculti o poveste ? [flo] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta: Mama, mama nu mai vreau la psihiatru ! Mama: Nu ma intereseaza ce vrei tu, vreau sa stiu de ce plîngi de fiecare data cînd te bat. *** Alinuta se duce la vrajitoarea cea rea: Alinuta: Fa-ma si pe mine o lebaduta... Vrajitoarea: Hai fetito, n-ai ce face ? eu am treaba aici... A doua zi la fel, a treia... Dupa vreo saptamâna vrajitoarea zice exasperata: V: Bine, te fac lebaduta, da' de ce vrei tu neaparat sa fii o lebaduta ? A: Uite-asaaa... [flo] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...