Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alinuta lipseste de la scoala 3 zile.Cand vine,invatatoarea o intreaba: -Alinuta de ce ai lipsit atat? -Pai sa vedeti ..a murit mama! -Cum a murit? -Pai a vrut sa bata un cui in perete si si-a dat cu ciocanul peste deget. -Alinuta ,dar nu se moare din asta! -Pai da,dar tata cand a vazut cat se chinuie de durere ,a impuscato! Alinuta fi draguta si fa-i o baie fratelui tau.Dupa vreo ora intra tatal in baie ...Alinuta il tinea pe fratele ei de urechisi-l tragea prin apa. -Alinuta ,mai freaca-l si tu! -Ce crezi ca-s nebuna?Nu vreau sa ma oparesc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang]Trei barbati vorbeau despre viata lor amoroasa: Italianul: Saptamina trecuta, m-am culcat cu draga mea Lucia, a fost grozav. Am uns-o toata cu ulei de masline, am facut dragoste patimasa si la final ea a gemut pentru 5 minute. Francezul: Saptamina trecuta, am facut amor cu iubita mea Amélie, a fost grozav. Am intins frisca peste tot trupul ei, am facut dragoste ca nebunii si la final ea a tipat pentru 15 minute. Romanul: Ei bine, saptamina trecuta si eu am facut dragoste cu Maria mea. Am dat-o prin untura, am facut sex si apoi ea a urlat sase ceasuri. Uimiti, italianul si francezul il intrebara: - Ce naiba ai putut tu sa-i faci muierii de-a tipat 6 ore? - Mi-am sters miinile de perdele. pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...