Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai stiu si eu[:D]:
Alinuta face glume de 1 aprilie: -Mama, mama!!! S-a spanzurat tata in pod! Mama merge in pod si nu gaseste pe nimeni. Alinuta: -Ha, ha, te-am pacalit! S-a spanzurat in garaj!
Un baietel la scoala: - Sora mea Alinuta este la facultate, sora mea Alinuta este la facultate, sora mea Alinuta este la facultate!!! Invatatoarea curioasa intreaba: -La ce facultate, puiule? -La facultatea de medicina. -Si ce face acolo, puiule? -Sta linistita intr-un borcan
Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un purice iese din farmacie.se uita in stanga,se uita in dreapta,isi pune mainile in solduri si zice cu naduf: -Uite,ba,iar mi-au furat astia cainele!! Alinuta:-Mamico!Coiii imi zic ca sunt un balaur cu trei capete... Mamica:-Ei lasa,linisteste-te!Trei capete sunt mai bune decat unu' singur![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D] Alinuta se duce la maicasa si ii spune: Mama, vreau sa te intreb ceva. La care maicasa ii raspunde: Lasa-ma in pace ca nu am timp, dute la tactu. Se duce Alinuta la taicasu si ii spune: Tati, eu vreau sa te intreb ceva. Taicasu o repede si el: Lasa-ma in pace ca nu am timp, dute la fratetu. Se duce Alinuta la fratesu si ii spune: Auzi , eu vreau sa te intreb ceva. Spune, zice fratesu. Alinuta incepe: Nu stiu, a inceput sa imi curga sange dintre picioare, uita-te si tu , oare ce o fii??? Fratesu se uita si pe urma zice: Vai tu prosto, tu ti-ai taiat p**a.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...