Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Parintii Alinutei se uita la televizor.Alinuta trece prin fata ecranului.Dupa un timp,trece iar.Dupa vreo cinci minute de peregrinari prin fata ecranului,taticul se enerveaza si zice: -Daca mai trece o singura data prin fata televizorului, eu o iau la bataie! -Taci,barbate!Nu vezi ca-i spanzurata? Angi[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angel_jp
Parintii Alinutei se uita la televizor.Alinuta trece prin fata ecranului.Dupa un timp,trece iar.Dupa vreo cinci minute de peregrinari prin fata ecranului,taticul se enerveaza si zice: -Daca mai trece o singura data prin fata televizorului, eu o iau la bataie! -Taci,barbate!Nu vezi ca-i spanzurata? Angi[flo]
Asta e bestiala ! Cred c-am rîs vreun sfert de ora, de se uitau toti colegii la mine si voiau sa le spun de ce... Dar cum oare sa le explic despre Alinuta NOASTRA ??? Hai, mai povestiti ! [cheers] [flo][flo][flo] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angel_jp
Parintii Alinutei se uita la televizor.Alinuta trece prin fata ecranului.Dupa un timp,trece iar.Dupa vreo cinci minute de peregrinari prin fata ecranului,taticul se enerveaza si zice: -Daca mai trece o singura data prin fata televizorului, eu o iau la bataie! -Taci,barbate!Nu vezi ca-i spanzurata? Angi[flo]
[:-)))] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angi [cool], poate ca-ti revine inspiratia daca mai povestim cîte ceva... chiar daca nu-s Alinute... ? *** Un sadic mergea pe strada cu doua furculite legate cu un snur, snurul petrecut pe dupa gît si furculitele atîrnîndu-i pe piept. Unul care trece îl întreaba: - Ce umbli, domnule, cu furculitele alea atîrnate pe piept ? Sadicul: - Ce furculite ? Asta-i binoclu ! Vrei sa te uiti ? - si-i vîra furculitele în ochi. Ala urla: - Nu vad nimic ! Sadicul: - Stai ca ti-l reglez ! - si rasuceste furculitele...[}:)] ... Hi...hi... (asa e bancul, n-am ce va face...) [zz] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lipseste Alinuta de la scoala. A doua zi învatatoarea o întreaba: - De ce ai lipsit ieri, Alinuta ? - Pai, l-am înmormîntat pe bunicul. - Da´ cum, ca alaltaieri l-am vazut la fereastra ? - Stiti, l-am mai tinut acolo pîna a venit postasul cu pensia... ( [flo] ) Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

În Africa de Sud, un preot facea autostopul. Vine un alb cu masina, îl vede si se gîndeste: "Cum sa nu-l iau pe Cuviosia Sa ? Doar e alb, ca mine. Cu toate c-o sa-mi strice cheful si n-o sa mai pot calca nici un negru, cu parintele în masina." Îl ia pe preot în masina si regreta în gîndul lui ori-de-cîte-ori nu-si mai poate face de cap asa cum si-ar fi dorit. La o trecere de pietoni însa, ispita e mult prea mare: "Numai îl ating" - îsi zice, "macar sa-l ating, asa ca sa simta !" Trece el de zebra, se uita în oglinda retrovizoare si ce vede ? - un negru zacea lat pe asfalt ! "Vai de mine"- zice soferul, "ce-am facut ?" La care popa: "Ehe, fiule, daca nu dadeam eu cu portiera, îl scapai si pe-asta !" (sa se hlizeasca cine poate...) [zz] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...