Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Alinuta soseste acasa in compania unui "gentilom"La intrare ,ea se opreste,el intinzandu'si mana peste umarul ei,se sprijina de poarta si incearca sa o "convinga":o privire dulce,o mangaiere,un sarut..Aluzii in eventualitatea urcarii in camera ei.. Alinuta nu se da batuta,El nici de fel,,dupa 10 minute,20 de minue,jumatate de ora!Fara rezultat... Sora Alinutei vine suparata si spune: -Auzi mai fata!Alinuto mai! Mama spune ca daca nu te-ai lasat convinsa dupa jumate de ora...vine ea si-i face felul..numai sa lasi naiba aia de sonerie!! Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 121
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia]Mi se pare foarte dragut din partea voastra ([:D]), mai ales a fetelor care poarta numele de Alina [pup]... ca suportati aceste bancuri, ba va mai si plac ! [:D][jamaica][bis][hop] Bancul de mai jos nu e chiar o "Alinuta", dar nu îndraznesc [zz] sa ma duc cu el în alta parte... ************ Cica un sofer de camion fusese la o nunta si chefuise vreo 3 zile. Luni dimineata, cu o figura verde-albastrie se suie la volan... îi venea dracului sa borasca pe el, asa de rau îi era. Tot sughitînd trage într-un sat pe dreapta, vede un pusti pe strada si-i face semn sa vina la el: - Bah, pustiule...tu n-ai niste muraturi pe acasa ? - Ba da, nene, cum sa nu ! - Uite aici 20.000 de lei... adu-mi si mie niste muraturi. În mai putin de zece minute vine pustiul cu o oala de muraturi. Manînca ala pe nerasuflate, ca-i facea tare bine la lingurica, termina tot, apoi îi zice pustiului: - Auzi, îti mai dau 20.000, mai îmi aduci o oala ? - Da, nene, imediat ! Vine pustiul cu oala, manînca omul pîna se satura, rasufla din toti rarunchii si dintr-o data, ca tot îsi mai revenise, îi vine ideea sa-l întrebe pe pusti: - Da´ tu cum poti sa-mi aduci atîtea muraturi, nu te-ntreaba nimeni ce faci ? - Nu, nene, ca noi avem acasa un butoi mare cu muraturi si de cînd a gasit mama un sobolan mort acolo noi nu mai mîncam... - Ptiu, fira-ar a dracului !- zice soferul si trînteste oala de pamînt. La care pustiul începe sa plînga: - Uaaaa ! Ai spart oala de noapte a bunicii !... (nu dati [:p] cu pietre [zz]!) Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
-Alo ?Alinuta este acasa? -Da!Dar numai azi puiule..ca maine o ingropam! Alinuta vine acasa si obosita fiind,dupa pregatirile de nunta,o intreaba pe mamica ei: -Mama cum imi sta in rochia de mireasa? -Foarte bine ,Alinuta,dar nu crezi ca ti-ar terbui si un mire? -A..stiam eu ca lipseste ceva... Angi[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...