Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

TO BUY OR NOT TO BUY


Recommended Posts

Asa se spune si despre atunci cand ramai gravida.Nu spune la nimeni pana cand nu faci 3 luni(cel putin aici).Ete na ca eu am trambitat sus si tare in momentul in care am aflat.La fel si cumparaturile pt bebe.A avut bb-ul meu tot ce i-a trebuit si ce nu(hainute pt 12 luni[:D]) inainte sa-l nasc.Ca daca era sa ma bazez pe sot,vazi sa nu,ca nu l-am putut dezlipi o saptamana,cat a avut concediu, de langa cosuletul bb-ului[:D]. Cumpara-ti tot ce ai nevoie, astfel te vei putea bucura linistita de mogaldeata mica. Nastere usoara si un bb sanatos si frumos! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
fetelor !!!!azi am fost la cumparaturi si a fost super ... si bucurie, emotie , implinire...nu stiu ..un amalgam de de toate ...mai ales sotul meu ar fi cumparat toate magazinele,....noroc ca aveam listuta facuta cu ajutorul vostru ..... mai avem si maine o tura, doua ...apoi ne facem incet bagajelul ca vom fi pregatitti... chiar ca ma simt mai linistita acum dupa ce am vazut ca am in casa, macar pt. o perioada , mai tot ce ne trebuie merci mult de sfaturi , speram sa contam pe voi si de acum incolo, sa faceti parte cu totii din "familia" noastra!!!! AAAAA!!! nu stiti , a nascut adriana (ad_risnov)...daca da noi ii transmitem multa sanatate si sa se bucure o viata de ala micuuu... [gravi]in 36 sapt pupici pt bebici,mamici si burtici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...