Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce faceti de Valentine's Day?


crisia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu si tati cred ca vom merge la un restaurant sa luam cina - stii, una din ofertele speciale de Valentine's Day. El nu prea tine la asta, zice ca-i o sarbatoare imprumutata, dar ca sa-mi faca mie pe plac, o sa vina cu o frezie (florile mele preferate) si o sa mergem la restaurant... Gabriela [gravi] saptamina 15 DPN 29 iulie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau sa va dezamagesc..dar de ce trebuie noi sa-i copiem [pe altii??? Desi..sincera sa diu..aici,in Galati...restaurantele sunt full in ziua si in seara aia..numai cu rezervari.Insa noi avem bb mik si ...la fel ca leeloo ..sotul meu nu pune pret pe asta nici cat negru sub unghie.Nu ma astept ca macar sa aduca vorba de asta:( KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca pica sambata si pentru ca nu am cu cine lasa copilul pentru a iesi la un restaurant, mai bine pregatesc eu o cina romantica acasa, un vin bun, muzica in surdina si totul este atat de placut. Copilul nu ne v-a bate la cap pentru ca fiind acasa isi v-a gasi o ocupatie si noi vom sta efectiv la un pahar de vin si unul de vorba, planuri, vise......[cina2] La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...