Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tarife telefonice USA/Ro


Recommended Posts

Mar interesa shi pe mine daca se poate ceva tarife telefonice cand suni din USA in RO. Eu am 24 centzi pe minut shi nu conteaza ca sun pe fix sau celular. Prind din prima tot deauna legatura, chiar shi de sarbatori. Poate daca avetzi ceva informatzi legate de pretzuri ma putetzi ajuta shi pe mine. Multzumiri anticipate! Gabbriela & Julian [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu folosesc www.sunaromania.com au mai multe variante de cartele. Daca platesti cu visa iti dau pinul pe loc. Eu folosesc Platinum cu 5.9c/minut. Sunt foarte multumita de calitate... Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si[copil]Elena Maria 9 luni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cu cartelele nu sunt foarte familiara..adica am mai incercat din cand in cand..dar am remarcat ca trebuie de obicei consumate in decurs de o saptamana sau mai putin...dispar minute sau conexiunea nu e ok..cele de care ziceti voi de la suna Romania cum sunt? poti cumpara o cartela si o folosi in decurs de cat timp?ti s eevapora din minute in aceasta perioada?... multumesc Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am doua companii pentru Romania:una e Telstar(1-888-766-2642)la care platesc 10c-Bucuresti,19c-provincie si-am intels ca s-a facut 25c pe mobil;a doua e NECC TELECOM(1-800-766-2642)cu 14c luni-miercuri si 19c joi-duminica,indiferent ca-i fix sau mobil.Acum e posibil ca tarifele sa difere si-n functie de zona de unde sunati;cel mai bine e sa cereti tarifele personal. Am folosit si noi cartele vreun an la-nceput si n-am fost asa incantati;macar asa nu ma doare capu de comandat sau reincarcat cartele cand mi-e lumea mai draga. [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc Phone Intercom, am 3,9 centi stat-stat, 15.5 centi cu Romania si 7.5 cu Bucurestiul, 24 h din 24h. Sint foarte multumita , accesul este direct fara cod.Cunosc pe cineva care vorbeste cu 12,7 cu Romania si cu 6,9 cu Bucurestiul. Tarifele s-au ieftinit. In schimb la Suna Romania tocmai au anuntat majorari de tarife , plus ca exista tot felul de taxari la minut ,la 2 minute, taxe de intretinere si tot asa... Numai bine , Olivia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...