Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Programul e destul de lejer adica de la 8.10 la 11.30 dar asta pentru ca e in grupa de dimineata .Alte clase sunt dupa amiaza adica incep la 12 si termina in jur de ora 3.Depinde cum iti e norocul.Noi nu avem probleme cu sculatul de dimineata asa ca ne convine ora 8.O duc si o iau cu masina nu stiu de autobuze dar cred ca au pt. ca le vad dimineata invartindu-se pe strazi.Noi stam in Ca dar lucrurile difera mult de la o scoala la alta nu mai vorbesc de la stat la stat. Ea nu are teme insa prieteni de ai ei de la alte scoli au teme pt. acasa.Pt. ca sta asa putin la scoala au o pauza de 15 min pt. snack cu mancare de acasa.Au si day-care pt. cine vrea cu plata pe ora insa amanunte nu stiu pt. ca nu m-a interesat.Acolo stau copiii dupa scoala sau inainte depinde de program.Pt. clasele mai mari au si cafeteria sau o sala unde pot sa ia masa fie ca vin cu mancare de acasa sau iau de acolo.Iarasi nu ma bag in amanunte ca nu stiu.Iar dupa parerea mea nu directorul conteaza ci banii de care dispune scoala sau districtul cum e pe aici si nu in ultimul rand zona unde locuiesti.In general aici cand te stabilesti undeva trebuie sa stii si scoala de care vei apartine. katy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...