Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

curiozitate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si eu ii pregatesc de mancare numai si numai bunut! il alint, il rasfat, dar cel mai mult conteaza ca il inteleg atunci cand are probleme! cateodata insa ma simt obosita si am impresia ca nu vede unele mici lucruri ... dar mi-am dat seama ca vede tot, stie tot si apreciaza foarte mult ce fac pentru el! ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu toata rusinea , mey fetelor eu declar ca inca nu m-am maturizat si de aceea il tratez pe al meu sot ca pe o papusa. Si anume: cand ii este viatza mai draga ma apuc sa-l pieptan(si ce frizuri tapate ii fac[:D]), il pensez, ii fac tratamente cosmetice(cu masca pt revigorare, pt tonifiere, cu tot arsenalul), ii fac masaj peste tot(incepand cu picioarele si terminand cu urechile). Cateodata ii mai si cate o surpriza de cina romantica si scot cate o sticla de vin de Cotnari.Si sunt o maaaare pupacioasa[:I]. Plus gesturi micutze, dar care pt el inseamna foooarte mult: dimineatza bem cafeaua impreuna cu toate ca eu nu ma duc nicaieri, merg cu el pana la garaj si stau pana pleaca etc Fetelor voi stiti ca el se simte bine asa?!?! Odata a fost plecat la o conferintza in Tokyo si seara a luat ultimul avion si a venit acasa. Cand l-am intrebat de ce nu a ramas la hotel mi-a spus ca ii era dor sa il cremuiesc eu[:D][:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luna
Trebe sa iau exemplu...[bang]dar cum sa il conving cu datu cu crema???.. n-am idee [bis]
Hahaha![:D] Luna asa l-am facut eu sa se simta bine si asa il fac sa se simta aproape de mine si sa ma doreasca, dar asta nu inseamna ca trebuie sa devina vre-o regula. E modul nostru de a ne simtzi bine[:D]El se simte rasfatzat ca un sheic (cateodata rade si spune ca i-ar mai trebui o femeie care sa ii faca vant cu frunza de palmier[:)]), iar eu ....ma joc asa cum imi place mie [:I] Si cateodata chiar nu am chef , dar vine el si ma roaga. L-am intrebat si eu ce ii place asa de mult si odata intr-un moment de sinceritate mi-a spus ca atunci ma "analizeaza in liniste": cum respir,cum imi miroase pielea, cum imi misc mainile, cum plescai atunci cand sunt multzumita[:I] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand simtim nevoia de a ne arata sentimentele (in mod platonic, vorbesc), un simplu "te iubesc", un sarut si o imratisare, pentru noi e de ajuns. Nu ca ar fi nevoie, oricum stim amandoi ca ne iubim, dar asta intareste si mai mult sentimentul. Laura, mama lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...