Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

curiozitate


Recommended Posts

[hia]Dragelor, Eu imi rasfat sotul lasandu-l sa gateasca(serios) [papica]nu ma amestec si mananc tot ce a gatit el, ii spun ca este bun, de cele mai multe ori este si apoi spal eu vasele [bang] care sunt nenumarate. Alte dati ii gatesc eu, ii pregatesc masa[cina2] si stau cu el in timp ce mananca(eu fiind la dieta!), [pofta]mare semn de iubire e asta. Ii spun ca il iubesc (cred ca nu destul de des) eu sunt asa mai zgarcita la complimente, dar sunt atenta la micile amanunte, ii pun sare si arome si spumant in cada,ma "cuibaresc" seara in pat langa el si il strang tare de tot in brate si foarte important, il las sa doarma cat de mult doreste, ca asta este marea lui placere, sa leneveasca iar eu umblu prin casa in varful degetelor. (stai sa vina un [copil] la noi si imi scot eu parleala)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu il alint foarte mult, cand nu e langa mine ii trimit mesaje de iubire pe telefon sau il sun cand vreau sa-i aud vocea. Nu sunt o bucatareasa inraita dar incerc sa compensez pe alte parti. Cand vreau sa uit de mine ma uit in ochii lui verzi si imi trec toate supararile. E omul pe care l-am asteptat o viata si el e cel care imi face viata frumoasa. A, uitasem, ii place sa-l "bibilesc", sa-i fac manichiura si cateodata sa-l pensez intre sprancene, e o nebunie poate, dar sunt nebuniile noastre si-mi sunt foarte dragi. Va doresc la toate sa fiti fericite alaturi de iubitii voastri asa cum sunt eu alaturi de prietenul, iubitul si colegul meu de apartament :)))) georgiana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...