Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Voi ati ramas cu burtica?


mirelam

Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, cand am terminat facultatea aveam 46 kg, eram slaba rau de tot, dupa ca am inceput serviciul am ajuns la 50 ca de, munca de birou, la inceputul nasterii aveam 54, acum dupa 6 luni de cand am nascut am 57 dar am putina burtica pe care nu vreau sa o mai vad dupa ce termin cu alaptatul , asta pe la 8 - 9 luni. Sper sa fiu iarasi SLABA! irina, mama lui [copil] Alex http://community.webshots.com/user/orzuirina http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=6027&cid=3348
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Margot
Nu am ramas cu burtica.Am nascut de 3 ani, iar in sarcina am pus 16 kg. pe care le-am dat jos dupa ce n-am mai alaptat.Acum am aceeasi greutate ca inainte de a ramane insarcinata, adica 54 kg.N-am avut niciodata burtica si chiar daca am nascut prin cezariana, am un mijloc de invidiat.[zz]
Draga Margot, eu am nascut acum 7 luni si o saptamana si inca mai alaptez. M-am ingrasat 12kg in sarcina in total dintre care acum mai am de dat 2kg, dar nu reusesc in ruptul capului sa mai slabesc! Sa inteleg ca este mai usor sa slabesc dupa ce intarc pt ca inteleg ca la tine asa a fost?! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am nascut acum 12 ani si jumatate dar nu am ramas cu burta! Dupa cat imi aduc aminte cred ca am revenit la normal in 2-3 luni fara nici un fel de exercitii pentru abdomen.Pe timpul cat am fost gravida m-am ingrasat doar 15-16 kg,nu am avut burta mare si totusi copilul meu a avut 3,150 kg!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...