Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut pe cineva


Recommended Posts

Sper sa ma puteti ajuta in mica mea problema, macar sa ma indrumati. Caut o persoana de care stiu cam putine: ca o cheama Adela, e din Oradea, a terminat Stiinte Economice in Cluj cam prin 96-96, si cam atat. Nu stiti cum as putea da de ea? Daca stiti cumva ceva site de cautare, am incercat pe colgi.ro dar n-am gasit si altul nu mai stiu... www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
imi cer scuze ca ma bag in mesajul tau fara sa te pot ajuta, dar caut si eu pe cineva si m-au distrat datele comune :). asadar, eu o caut pe Adela (o chema Turdeanu, dar s-a maritat cu un roman-neamt si nu-mi amintesc noul nume, stiu doar ca el era alintat Juppy si a terminat medicina in Bucuresti), a terminat ASE in '95, in Bucuresti si, probabil, acum locuieste in Germania (Munchen?!?). poate o stie vreuna din fetele nemtoaice... multumesc. ps Missy, scuze inca o data [flo] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai putine info aveti. 1. Adela e din Oradea. In ce grupa a terminat S.E. in cluj? Si cum se cheama facultatea. de aici ai un inceput!!! Asta in speranta ca sunt pe grupe. Daca nu. Verifica anii '96-'97. 1- cine a terminat si e din Oradea de sex feminin. stfel elimini surplusul. Doi, Cine se cheama Adela. Si tot asa. Cei din cluj is f fain. Au super site-uri cu facult. lor. sunt f informati. Poti sa gasesti info pe net. Da search pe google, fac din Cluj de s.e si tot asa. hai curaj. o sa reusesti. asi spune-mi cum stai! Poate te transformi in reporter de investigatie! :) iubibubil: suni la facul. si ceri adresa ei de acasa. astfel afli unde este. 1.ASE- secretariat- spui ca vrei sa ii faci o surpiza.bla,bla si soliciti aceasta info. simplu! bafta!!! lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de sfaturi. Am incercat pe coleg.ro, dar nimic. Nu stiu numele de familie, e ceva mai acomplicata situatia, si cine ar putea sa-mi spuna numele ei de familie, ar face urat rau de tot sa stie ca ma interesez de ea. O sa incerc pe la facultele din cluj. www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...