Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apel!!![31]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
auzi , da eu nu cred ca rezista pana maine. doamne ce bine arata[pofta] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedeti ce buna cafea proaspata o sa aflati mintenas, cind o sa va treziti, ca acuma am pregatit-o aici. Ma duc la culcare, in sfirsit, dupa ce am umblat aiurea prin toata casa sa caut un tablou de curent si nu l-am gasit, nici eu, nici colegu, si nici o alta persoana chemata in ajutor...Doua din babe or sta fara curent in camera, amu n-a fi foc. Sper numa sa ramina acolo, sa nu se fluture iara prin casa ca si azi dimineata pe la 6, una din ele.(s-a dus in camera la un babac si i-a strigat sa sparga geamul ca sa poata iesi din casa[bang][batcap], e tzacanita saraca) Mai e un pic si scap de-aci[:D], nu mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI , ELUTZA ! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de fiecare clipa din viata ! LA CAT MAI MULTI ANI DE CASNICIE , CAMI ! Am pregatit aparatul foto pentru dupa-masa . Yo amu "aterizai" de la CLuj , l-am dus pe tata la aeroport ca a plecat pana in 7 ianuarie la fratelo in USA .... lA ORA 13 TRE SA MERG LA O INMORMANTARE , APOI EU ZIC SA NE INATLNIM PE LA 14-14.30 UNDEVA SI VENIM INCOLO , NUMAI SA TINA VREMEA TOT ASA , ca de ploua se amana treaba . Eu mai am 3 locuri libere in masina . Giulia asteapta tf. meu sa-i spun ora . Ea vine cu sotul ei si cu Calin cu masina . Noi ne-am inteles sa ne intalnim si sa plecam deodata spre Simleu , ei necunoscand zona ... Mai astept inscrieri pe listutza !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...