Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apel!!![31]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alo!!!!!!!!!! Nu e nimeni??????? Bia uite, daca nu poti vede videoclipuri pe yotube fa clic aici: http://www.taylorware.com/ In partea de sus a ecranului tre sa dai play acolo unde scrie music. Distractie placuta! De asemenea poti vedea, Hmmm (nu stiu daca poti ca sunt preluari de pe yotube) si videoclipuri facand clic pe a treia optiune din meniu. Pe mine ma relaxeaza, desi Andrei zice ca parca e o ceata de cocosi! [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by silvana_salajan
quote:
Am rezolvat cu Andreea , de vineri o duc la cursurile de inot . Sper sa-i si placa !
Inot la Simleu? Cu Raul? Fain. Sigur o sa ii placa. Raul stie sa vb cu copii. Merg la ziua unei prietene. Are un tooort! Diplomat cu frisca! [pofta][pofta][pofta] Merg sa il imbrac pe Andrei. [pup] Va scriu maine impresii. Face sotul ei niste gratare! Sa iti bati pruncii nu alta. Azi ne veselim[alcool]. Ca sa compensez faptul ca a inceput scoala! [help] [pup] mai vb la noapte!
i-ai zis "la multi ani"? cum a fost?ti-ai batut pruncii?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
cum a fost?ti-ai batut pruncii?
Nu i-am batut, ca nu am numa unu'. [:D] Si da, i-am zis "La multi ani !" si din partea ta. Fetelor, noapte buuuna! Hai sa vedem cine se trezeste prima: eu sau Elvira! Hi, Hi! Adriana, daca nu ii dai bip la 7 fara, nu esti femeie serioasa! [:D][:D] Va tzuc, maine sper sa lenevesc si sa nu ma apuce treziutul prea devreme (asta ca sa ma scot in caz ca apare Elvira prima [:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa da mey Elvira !!! Ai o bila alba pentru ca te-ai tinut de cuvant si ai dat desteptarea , ai servit cafelutza si tzighi pentru fumuriste ( care nu au mai dat pe aici de vreo 2 zile ) .... Azi merg sa-i depun dosarul pentru camin la Paula . Andreea ma zapaceste cu intrebarile despre cum va fi la cursurile de inot . La magazin am primit marfa de toamna . Ioana , daca citesti , poti sa treci , cand ai timp , pe la magazin , poate iti place cate ceva ! Amu va las , ma apuc de lucru , ca mintenas tre sa plec ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...