Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (2)


Recommended Posts

Ione, dar chiar ma faci sa fiu invidioasa! Cred ca detii recordul cu 5kg in 3 saptamani...Probabil ca abaterile voastre au fost mai micutze, nu? Sincera sa fiu, incepusem mai bine, dar dupa 10 zile in care ajunsesem la minus 3.4kg, am stationat vreo saptamana si asta m-a descurajat un pic, iar WE asta a fost o catastrofa! Sper sa nu se mai repete...Acum sunt la minus 3 kg si sper sa mai scad unul intr-o saptamana, maxim doua...Ce mancaruri mai ai in plan saptamana asta? Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 10 luni) si Ramona (1 an si 9 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, fetelor. Saptamana trecuta am fost cumintica si am mancat ceea ce trebuia, asta pana duminica, cand am pacatuit cu o jumatate de prajitura si cu o felie de pizza (muream de pofta). Luni dimineata- la cantar si raportez: in trei saptamani de Montignac am slabit 3,5kg. Sunt multumita. [cool] Meniul de luni: 10-suc de portocale 11-iaurt+cerale 14-ciorba de salata, piept de pui la gratar+salata 18-peste la cuptor 21-2 mere Felicitari celor care au obtinut rezultate bune[flo] Bafta tuturor.[pup] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura T
Ana Maria, s-ar putea ca tu, dupa ce tii disociatul pe zile, sa nu slabesti asa imediat cu Montignac (disociatul e ceva mai "dur"), dar oricum, succes! Sosurile eu nu le ingros de fel, le scad la cuptor. Masline cred ca ai voie, dar nu prea multe... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 10 luni) si Ramona (1 an si 9 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Multumesc de raspuns, Laura. Cred ca si eu o sa fac la fel, o sa le scad la cuptor. Stiu ca nu se slabeste la fel de "vizibil" cu Montignac-ul, insa ma gândesc sa trec treptat de la disociat" la "Monty" si sa incerc sa-l adopt ca mod de alimentatie general. Desi, ce buna este o clatita cu dulceata de visine, sau niste galusti cu prune (oare s-or putea face din faina neagra si fara zahar[:)][;)]) Hai ca ma apuca poftele si astazi "pasc" legume.... Oricum, pe hainele mele se vede ceva, au devenit cam lalâi si nu prea am facut foamea. Sa devenim toate din [grasa] in [ispita]!!!!! Anamaria si bb Andutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...