Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

crema depilatorie


blue77

Recommended Posts

Salut fetelor , am si eu o intrebare care ma framanta- as putea sa mai folosesc crema depilatorie acum cand sunt insarcinata?Pana ajung la medic sa pun intrebarea risc sa seman cu Yeti asa ca m-ar ajuta sa stiu daca unele dintre voi ati folosit, poate sa fie rau pt. bb? cristina [gravi] si sufletelul de 5 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu una pana sa raman gravida foloseam ceara sau aparatul, dar de cand burtica a inceput sa ia proportii, am renuntat la ambele in favoarea cremei. Nu mi-a recomandat-o dar nici nu mi-a interzis-o nimeni, pe prospect nu scrie ca ar fi contraindicata in sarcina iar pana acum n-am avut nici un fel de probleme cu sarcina din cauza ei. Ba chiar i-am zis doctorului ca folosesc asa ceva, si n-a comentat nimic, deci eu zic ca poti s-o folosesti cu incredere. Mickyyy [gravi] 33 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa o folosesti fara probleme.Eu cat am fost insarcinata numai crema am folosit ca nu mai eram capabila sa pun ceara sau sa falosesc aparatul. Si daca ar fi fost o chestie sigur ar fi fost trecut pe prospect- dar merge... http://community.webshots.com/user/sympa200
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...