Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cabinet particular cu ecograf!


Mickyyy

Recommended Posts

Cine-mi recomanda si mie un cabinet particular unde sa pot face astazi dupa-amiaza o ecografie (si la un pret rezonabil)? ca mi s-a pus mie pata ca bebe al meu nu misca cum trebuie in ultima vreme, si vreau sa fiu sigura ca totul e ok, si nu mai am rabdare. Am fost marti la medic, mi-a zis ca totul e in principiu ok, mai putin colul care-i scurt, si mi-a recomandat ecografie abia peste 3 saptamani. Dar 3 saptamani mi se pare o eternitate, si au vreau sa am un week-end linistita, asa ca eu vreau sa fac o ecografie normala pana atunci. Ma puteti ajuta?! Mickyyy [gravi] 33 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Diagnosis 337.1331. Costa 1.300.000 lei dar e cel mai tare ecograf din Ro. Mai este doar unul ca el in tara. O sa incerce sa te programeze peste cel putin 10 zile, dar tu sa le spui care-i problema si-i rogi sa-ti faca loc a doua zi. Daca poti la Dr. POP e perfect, daca nu alege la Dr. Romeo. In nici un caz la o doctora (nu mai stiu cum o cheama , oricum e singura femeie de pe acolo si e o timpita - pe mine m-a apasat rau pe burta). SIMONA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, eu te cred ca e cel mai tare ecograf, dar la dr. pop nu cred ca ajung pana diseara, si sincer vreau doar o ecografie normala, nimic sofisticat, sa vad daca bebe e in regula, atat si nimic mai mult. Nu vreau nici macar control ginecologic, doar daca doamne fereste descopera vreo alta problema. Mickyyy [gravi] 33 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...