Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

NERECOMANDARE


Recommended Posts

Repostez aici un subiect introdus gresit la alt topic: "Este vorba de cabinetul ginecologic particular Korona din Drumul Taberei 36) respectiv Dna. Dr. Tufan Aurelia. Desi suntem toti obisnuiti cu calitatea serviciului medical, am crezut ca o data cu aparitia unei concurente mai asidue, lucrurile se vor mai schimba. Dau aici un exemplu negativ (verificat de mine) un medic ginecolog care la o prestatie mediocra (in afara de faptul ca percepe direct sau indirect "spaga" de rigoare la spitalul Municipal unde lucreaza), mai cere si un onorariu nejustificat de mare la clinica pe care o poseda fata de alte clinici, fara a da chitanta. In momentul in care aveti tupeul sa puneti intrebari care sa conteste intr-un mod sau altul prestatia sau practica dumneaei, primiti invective si sunteti amenintati . Va recomand pe cat posibil sa o ocoliti, atat la spitalul Municipal, cat si la policlinica particulara. Ligia Ligia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce intelegi prin "prestatie mediocra"?Cred ca ar trebui sa detaliezi si sa explici cum ai ajuns la aceasta concluzie,daca tot o desfiintezi pe respectiva in mesajul de mai sus. Si poate ne spui si cum@te numesti,pentru ca afirmatiile pe care le faci sunt grave si firesc ar fi sa iti asumi responsabilitatea celor spuse.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost acum vreo 10 ani la dna dr Tufan si s-a comportat destul de bine.Am inteles ca in ultima vreme a cam luat-o razna(cunosc pe cineva care lucreaza de multi ani cu ea).Am inteles ca si cam bea.A fost o doctorita f buna dar acum mai bine o ocoliti.Mai bine incercati in ambulatoriul Spitalului Municipal la dna dr Corina Grigoriu.Este f curat, totul este nou, costa vreo 200.000.Intrebati cand este pentru ca e f aglomerata.Eu am nascut cu ea la indicatia cunostintei mele si a fost super!(e tanara si f comunicativa) Succes! Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este f nervoasa, artagoasa, neatenta, face greseli si nu ii place sa ii pui prea multe intrebari.Din cate stiu eu.De ex era in operatie de cezariana cu anestezie totala cand copilul trebuie scos super rapid ca sa nu fie anesteziat si sa i se deprime centrii respiratori pentru ca este resuscitat mult mai greu si apar probleme; si ea vorbea la mobil generalitati. Nu vreau sa o desfiintez dar vreau sa cunoasteti si sa faceti alegeri in cunostinta de cauza.Probabil ca si ligiacobalt a gandit la fel. Sanatate maxima! Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...