Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fun Club: Robbie Williams


Recommended Posts

  • Administrators
Ma declar fan fidel Robbie Williams. Un pic nebun, super-haios, nu neaparat frumos dar atractiv... ah ce nu as da sa ma pot intilni cu el. O muzica absolut superba, orice melodie de a lui ma face sa ma simt indragostita si mai tinara cu multi ani.
[img]http://www.robbiewilliams.de/admin/news_images/danceversionvonfeel.jpg[/img]
Haideti sa constituim Fun Club Desprecopii.com - Robbie Williams. Stang membrii si astept sa aud de la voi ce credeti despre el si muzica lui. Imi face mare placere.
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu sunt fan Robbie, imi place foarte mult vocea lui, si imi place ca are un stil amestecat...oricum pe site-ul www.robbiewilliams.com se pot vedea mai multe pentru cine e interesat.Favoritul meu album este "I've been expecting you". Numai bine [flo] Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu ..si eu...imi place tare de tooooot..este super tipul..carismatic, obraznic, sexos, clipuri misto..muzica excelenta..chiar acum ascult albumul Escapology...super..imi place la nebunie..este genul de tip "rau" care place tipelor " cuminti"...nu ca eu as fi vreo cuminte...[8D] Chiar ieri am ascultat o stire despre el cum ca ar vrea sa isi cumpere o casa la tara unde sa se retraga, sa mediteze si sa isi plimbe cainii...ca cica s-ar fi saturat de viata plina de femei si betii de pana acum , ca a facut 30 ani..samd...Sa fie adevarat sau este linistea dinaintea furtunii?!![;)] Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ICH BIN FAN R.W.!!! E singurul solist "neserios" care a reusit sa-si schimbe stilul in ultimul timp si sa cante o muzica atat de serioasa si buna. Si totul a inceput cred eu cu "Feel"! Cand ii vezi "mutra" nici nu-ti vine sa crezi ca el canta de fapt. Am auzit si eu ca ar vrea sa se retraga si ar fi pacat pt. ca acum e "vremea lui". Sa nu uitam ca grupul A-ha a dat multe valori! vezi George Michael, R.W etc. Va pupa un fan Ribie Vio
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, si eu, si eu!!! [si-eu]. Imi place si vocea, si aerul obraznic, si faptul ca e pliiiiiin de sex-appeal, mai ales cutele alea de expresie din colturile gurii....eeeeeiiiii, stati ca m-a luat valul, si intr-adevar cum zice si veve imi place la nebunie FEEL si clipul ala sexos...dar nu numai ala, mai are unul care-mi scapa acum, despre viata lui de artist si ca o sa reziste, si ca nu e asa cum pare....pfiiiuuu ce ma oftic ca nu-mi amintesc numele melodiei... danat http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma-nscriu si eu!!Imi place ca e "altfel" si are o voce super!M-am cam ofticat cind,in videoclipul ala cu...mama,ce-mi scapa numele acu[bang]...ala cu el la patinoar si tipele care nu-l baga in seama si el incearca sa atraga atentia scotindu-si diferite chestii...la asta voiam s-ajung, ca nu se vede nimic din dedesubturi!!!Pai e corect??Chiar nimicuta?? Iren[gravi]&Bogdanelu nazdravanu P.S:sic,ca-l am la capu' patului,pe calendaru de februarie,da ce ma fac, ca februarie e cea mai scurta luna?!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...