Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Crema Vichy


Recommended Posts

Am vazut intr-o revista ca au aparut in Ro produsele Vichy. Mama mea are din tinerete o pasiune nostalgica pt. ele si pt. cele de la Helena Rubinstein,asa ca as vrea sa-i comand o astfel de crema, dar pe site-ul lor www.vichy.com sau pe www.cosmeticeonline.ro nu le-am gasit. Va rog, daca stiti vreun site romanesc de unde se pot comanda sa-mi dati adresa.[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vichy a intrat de curind pe piata romaneasca . Sunt mai ieftine in Romania : la 6-7 sute de mii. Aici sunt de la 20 de euro in sus . Si eu i-am luat mamei mele de aici , sunt foarte bune, sunt , din cite stiu eu , o sectiune mai medicala a lui L'Oreal. Ar trebui sa aiba si mici sample-uri , poate mama ta poate vedea care-i cea mai buna varianta ptr dumneaei ...si apoi sa cumpere. Helena Rinstein , din cite stiu intra la categoria Luxe si se vind in parfumeriile cu moft. Vichy se vind in famacii si aici . Si eu m-am uitat dupa un site , dar vichy-ul se pare ca nu vinde online in Romania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt. lamuriri, o cunostinta a facut rost de mostre de la Sensiblu si marturisesc ca ma atrag si pe mine cateva produse.Pt. mama credeam ca voi lua crema liftactiv, dar ea o prefera pe cea pt. ten uscat.Oricum, oferta e f. atragatoare si desi pretul e ceva mai mare ca la alte produse, din cand in cand orice femeie merita un rasfat.[:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur se merita , dar e scump...bine nu asa ca Lancome, Elisabeth Arden, Clinique si alte alea ... dar daca te gindesti ca cel mai scump L'oreal este 14.50 , iar cel mai ieftin Vichy este 18 euroi ... de undeva vine diferenta asta nu? lift activ i-am luat si eu mamei mele . Si ptr virste mai fragede (ca ale noastre[:D]) e bun Vicy-ul, dar evident trebuie vazut cum si ce fel...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

18 euroi cele mici de 15 ml... Liftactiv ptr mama am luat era 23 de euro asta-iarna. In Romania e mai ieftin , dar sper ca-i si bun. Da-i incolo ca-i aceaisi firma.. dar daca comparam cu cele luxoase de la 40 de euro in sus... si vrea sa va spun ca o data am bagat mina adinc in buzunar si am scos de-un Lancome , contur de ochi... nu mi s-a parut cine stie ce, si m-a costat 47 de euro 15 ml ... bine ca te dai cite putin si ajunge vreo 2.5 luni...dar totusi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru virste fragede ca ale noastre liris[:D] folosim Nutrilogie de la Vichy! Serios vorbind, eu de cind am descoperit Nutrilogie 2 (pentru piele f uscata) sint super multumita. Nu mai simt ca ma stringe fata si nici nu ramine pielea grasa. Am primit de la farmacie un catalog cu mostre si ma bate gindul sa-mi iau si demachiantul si crema de oki (profit de ziua indragostitilor, 1 martie, 8 martie etc etc[:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...