Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Crema Vichy


Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu cred ca sint foarte pe subiect, dar m-am gindit sa va scriu ca chiar acum am citit un articol despre produsele cosmetice din Romania, cum ca 50-60% dintre ele sint contrafacute. Probabil ca cei ce vind in farmacii nu umbla cu asa ceva, trebuie avut grija, intrebat despre sursa. Si aici tot in farmacii gasesti aceste produse, dar nu m-am uitat cit costa. Pupici! GabiG si Francesca 1an8 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://www.geocities.com/adrianb74
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor cereti mai intii mici mostre sa vedeti cum va e crema respectiva. apoi cumparati!!!!! mama mea a fost supeeeer multumita de un Vichy cumparat de aici (aici intervine problema cu faptul ca-n Romania sunt mai ieftine , dar se fac ptr europa de este , prin Ungaria sau Polonia...deci poate nu-s chiar asa bune...nu cred totusi ca sunt contrafacute...) eu intrebam daca cineva a folosit D stock? fiind o firma buna , ma gindeam ca poate crema anticelulita o fi buna si ea , si as vrea sa stiu inainte , ca , nu stiu inca, dar banuiesc ca-i scumpa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liris
A folosit cineva D-stock de la Vichy , crema anticeluliticoasa? si daca da ...e buna de ceva?
DA eu folosesc de ani buni acest produs. Sunt relativ multumita de rezultat (asociat cu dieta si masaj!). In general produsele Vichy (crema de zi si demachiant si crema pentru maini) au nota maxima de la mine [bis] ~Adela & Julia~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liris
eu intrebam daca cineva a folosit D stock? fiind o firma buna , ma gindeam ca poate crema anticelulita o fi buna si ea , si as vrea sa stiu inainte , ca , nu stiu inca, dar banuiesc ca-i scumpa.
In Elvetia costa 30 CHF un tub (sau cum se spune?) de 200 ml. 30 chf aproximativ 20 Euro! ~Adela & Julia~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar si cele care se vind in Ro sint fabricate in Franta. Chiar ieri mi-am luat din nou si m-am uitat special pe cutie sa vad unde e produsa. Diferenta de pret nu e asa de mare. Spunea cineva ca Lift activ costa cam 23 euro. Aici e putin peste 800.000, deci tot cam pe acolo ca pret. D'stock inca nu a aparut in Ro, dar eu sint incintata de produsele Vichy asa ca o astept cu drag :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela
quote:
Originally posted by liris
A folosit cineva D-stock de la Vichy , crema anticeluliticoasa? si daca da ...e buna de ceva?
DA eu folosesc de ani buni acest produs. Sunt relativ multumita de rezultat (asociat cu dieta si masaj!). In general produsele Vichy (crema de zi si demachiant si crema pentru maini) au nota maxima de la mine [bis] ~Adela & Julia~
cam asa mi-am dat si eu cu guess-ul , ca vreo 20euroi ar trebui sa fie. Deci e buna. pe site-ul lor aratau vreo 3 grade de celulita ...eu cred ca sunt la trei...:(( si trebuie sa fac ceva..., aveai si tu multa si ai observat o imbunatatire ?!... partea nasoala este ca , si daca as scapa pe moment de ea ....ce mi-a produs-o o va mai face , ptr ca nu o am din cauza ca as fi grasa..e posibil sa fie ceva hormonal. eu inca nu am folosit Vichy ptr fetisoara mea , insa am de gind sa iau un contur de ochi, ptr ca am ridulete fine si multe (de multa vreme) ca-s blonda si ma strimb mult : cind la soare , cind in stinga cind in dreapta....[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liris cam asa mi-am dat si eu cu guess-ul , ca vreo 20euroi ar trebui sa fie. Deci e buna. pe site-ul lor aratau vreo 3 grade de celulita ...eu cred ca sunt la trei...:(( si trebuie sa fac ceva..., aveai si tu multa si ai observat o imbunatatire ?!... partea nasoala este ca , si daca as scapa pe moment de ea ....ce mi-a produs-o o va mai face , ptr ca nu o am din cauza ca as fi grasa..e posibil sa fie ceva hormonal. eu inca nu am folosit Vichy ptr fetisoara mea , insa am de gind sa iau un contur de ochi, ptr ca am ridulete fine si multe (de multa vreme) ca-s blonda si ma strimb mult : cind la soare , cind in stinga cind in dreapta....
Nici eu nu sunt grasa. [zana] [:D] (si intre noi fie vorba nu scapi de grasime daca te dai cu crema [:-)))]) Am uitat sa-ti spun ca eu o folosesc de 2 ori/zi si am un aparat de masaj cu care ma fac. Asa ca regim, gim si ... crema. [pk] [greutati] Nu prea merge una fara alta. succes! ~Adela & Julia~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...