Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Crema Vichy


Recommended Posts

la aparat de masaj nu ma gindisem ...ca sa ma masez eu singura ...ma cam dor miinile. si inteleg ca toata strategia este buna?! cred ca ma apuc si eu...imi cumpar aparat (de care ai tu? ) , iau si crema , dieta..cel putin saptaminile atsea tin post.. si sa ma mai apuc si de fitness Multam ptr sfaturi! chestia cu crema si cu aparatul de masaj sper sa-mi fie de folos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
Adela, ce fel de aparat ai tu ? din modelul nou cel de 100 si ceva de euro , sau din cel vechi (la vreo 80-90 de euro)???? am citit niste opinii , de la frantuzoaice , pe net , unele se plingeau ziceau ca-i de-a dreptul prost si ca au facut si complaint-uri la Philips consumer ,ca le-a facut nu stiu ce la piele (franceza mea...) altele spuneau ca nu face rau , dar nici bine. Pe el scrie (modelul nou -cel scump) dupa o luna diminuare 50% a celulitei . Pe cel vechi nu scrie nimic. Ai putea sa-mi spui si mie cit iti e de bun tie? ptr ca e totusi cam scump sa-l iau degeaba . Apoi oricum este un efort sa-l gasesc , am dat cautari peste cautari sa-l iau pe net, nu am gasit, am verificat cataloage (Neckerman, Wehkamp) nu am gasit, am intrebat la citeva magazine, nu era. In Franta abunda insa. Sotul meu zicea ca poate chiar o fi prost si l-au scos din fabricatie ptr Olanda, sau poate au constatat ca olandezelor nu le pasa daca au sau nu celulita:)). Multumesc ptr eventuale sfaturi si opinii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hanar n-am daca e cel vechi sau nou... Am cautat pe Internet sa-ti spun exact cum este al meu. [img]http://i13.ebayimg.com/03/i/01/78/40/10_1_b.JPG[/img] Minuni nu face (nu-s ca top modelul din revista) dar eu insist sa ma masez cu aparatul. [:D] Si repet: combinat cu regim, creme si masaj. Si cum eu nu pot merge la masaj ca n-am cu cine lasa copilul mi-am luat aparat. Si aveam crema... si nu ma puteam masa cu mainile ....mi-am dorit cadou un aparat din asta si hop! L-am si primit![bis] Sunt convinsa ca degeaba faci masaj daca te indopi apoi cu cartofi prajiti si branza topita. si si si.... Acum faci cum vrei. Nu m-a platit nimeni pentru reclama dar mie imi prinde bine acest aparat. :) ~~ Adela & Julia [iepu][paste] [iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela
Minuni nu face. Nu m-a platit nimeni pentru reclama dar mie imi prinde bine acest aparat. :) ~~ Adela & Julia [iepu][paste] [iepu]
inteleg ca : e bun de intretinere ...dar daca e sa dai jos celulita nu ... stiu si eu ca trebuie toate : regim (bine in cazul meu anumite alimente , ptr ca nu vreau sa slabesc ), crema (ca de aici incepusem (la farmacie am gasit o alta crema in locul lui D-stock, de la Vichy : farmacista mi-a zis : D -stock (nu o mai aveau acum) e buna , dar asta e si mai buna [:D][:D]), si sport . stiu ca trebuie mers pe toate planurile dar ma interesa aici cimpul de bataie :" masaj". Multam frumos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...