Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu copii BERBECUTI...unde sinteti?


Recommended Posts

Eu sunt o viitoare mamica, berbeaca, care asteapta o bebelutza la limita dintre Berbec si Taur (tot cu coarne!). Horoscopul se cam potriveste, din ce-mi amintesc eu de copil si din ce-mi povestesc parintii. Sa stiti, insa, ca baieteii sunt mult mai orgoliosi si mai caposi decat fetitzele. Zic eu ca atat timp cat esti corect cu Berbecul si nu incerci sa-i impui ceva cu "trebuie, pentru ca asa iti spun eu", e ok si nu ai nici o problema. Cred ca nu m-ar deranja sa iasa fetita in Berbec, pentru ca as cam sti ce-i poate mintea si ce "apucaturi" are! [:)] Succes si sa aveti bbi sanatosi! Ela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Berbecutii 21.Martie-19.Aprilie
Mirela[dc] - Andrei -21.03.... LauraT - Bianca 14.04.1999 Alina - Marie-Evelyn 02.04.2002 Theodora Alexandros si Yannis- 03.04.2002 Vali02-Alexandra-30.03.2003 Tamara Daria si Catalin-15.04.2003 Berbecuti de 2003 original posted by mihuletu Anisia - 21 martie - Rares-Costin Brindu - 21 martie - Mihail Lilib - 29 martie - Daria Acvi - 3 aprilie - Alex Tuchi - 3 aprilie - Dragos Mihuletu - 3 aprilie - Sara Daniela Adela P - 3 aprilie - Jonathan Mathieu Verutza - 8 aprilie - Alina-Diana Pico - 9 aprilie - Ioana Carrina Caterina - 9 aprilie - Giulio Ariel - 10 Aprilie - Alexutza Taisia (Monica) - 10 aprilie - Adrian Piti - 11 aprilie - Armand Adrian ivartolas - 11 aprilie - Alex Bendis - 13 aprilie - David anutze - 16 aprilie - Bianca issabbella - 19 aprilie - Delia Asteapta berbecuti: Rayuela Ela76
Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, treceti-ma si pe mine in tabel, cu o fetita berbecutza - Raluca Maria, de aproape 5 ani, nascuta pe 26 martie 1999. Este un copil extraordinar dar care trebuie incurajat, laudat, pupacit si iubit tot timpul pentru a avea incredere in el, altfel cu toate ca este un copil cu o inteligenta peste media lui de varsta prefera sa spuna "nu stiu" decat sa intre intr-o competitie pana nu isi cunoaste mai bine competitorii. Pupici berbecutzilor ! albinutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

avem si noi o berbecuta de 10 luni care promite sa nu faca exceptie de la caracteristicile zodiei. eu m-am inarmat cu multa rabdare, tac'su cu si mai multa incapatanare, asa ca speram ca o sa-i facem fata. orice-ar face insa nu cred ca o sa ne suparam pe ea, ca e atat de dulce, zvapaiata, curioasa, ca o iubim mult de tot. acum e la capitolul "negatia negatiei". adica ne inseala vigilenta cand ii interzicem sa faca ceva facandu-se ca face altceva, permis, pana cand crede ea ca am pierdut din vedere interdictia si o ia de la capat. si daca vede ca nu ne-a pacalit, se razbuna facand repede un alt lucru interzis. sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Am si eu o berbecuta care la un an si 10 luni vorbeste f. mult, are toane, e incapatinata, nu plinge decit cind nu i se face pe deplin dreptate (cind se mai lupta cu fratele ei James). In rest, e plina de energie, face sarbatoare in casa si ne iubeste pe toti deopotriva. Sarah Catherine care e nascuta pe 12 aprilie 2002 Si...nu uitati ca Sarah are tot o mamica berbec.... Flory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Berbecutii 21.Martie-19.Aprilie
Mirela[dc] - Andrei -21.03.... Albinuta- Raluca-Maria-26.03.1999 LauraT - Bianca 14.04.1999 Alina - Marie-Evelyn 02.04.2002 Theodora Alexandros si Yannis- 03.04.2002 Florys- Sarah-Catherine-12.04.2002 Vali02-Alexandra-30.03.2003 mari stoian-Dragos-30.03.2003 Tamara Daria si Catalin-15.04.2003 Berbecuti de 2003 original posted by mihuletu Anisia - 21 martie - Rares-Costin Brindu - 21 martie - Mihail Lilib - 29 martie - Daria Acvi - 3 aprilie - Alex Tuchi - 3 aprilie - Dragos Mihuletu - 3 aprilie - Sara Daniela Adela P - 3 aprilie - Jonathan Mathieu Verutza - 8 aprilie - Alina-Diana Pico - 9 aprilie - Ioana Carrina Caterina - 9 aprilie - Giulio Ariel - 10 Aprilie - Alexutza Taisia (Monica) - 10 aprilie - Adrian Piti - 11 aprilie - Armand Adrian ivartolas - 11 aprilie - Alex Bendis - 13 aprilie - David anutze - 16 aprilie - Bianca issabbella - 19 aprilie - Delia Asteapta berbecuti: Rayuela Ela76 ...si lista continua!
Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]Theodora, ne-ai uitat...am pus si noi un mesaj mai sus. Nu ne-am inscris la bebelusii de martie-aprilie, pentru ca sriu pe forum doar de vreo trei luni (dar il citesc de un an si jumatate) si mi s-a parut tarziu sa ne mai anuntam si noi. Dar subiectul asta nu-l mai ratam! Vrem pe lista, plizzz... Asadar: Vali cu bb Alexandra - 30.03.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Theodora,tare simpatica ideea cu lista de berbecuti!Eu il astept pe bebe cam pe 8 aprilie,conform ecografiei..dar nu se stie niciodata!Vroiam sa remarc faptul ca pe lista erau citiva bebei care,cred eu,sint de fapt pestisori in zodiac,intre 1 martie si 21 martie..nu? Pupici la toate mamicile de berbecuti Rayuela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vali,te rog sa ma ierti,am crezut ca esti pe lista facuta de mihuletu,pe care am facut copy paste...La inceput scrisesem numele voastre si apoi le-am stres,crezind ca deja sinteti pe lista de care am pomenit! Am adaugat si numele vostru. Rayuela,ai dreptate...tot copy paste e de vina! Nu am fost atenta cind am copiat! Am corectat! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un berbecut de 30.03.2003.De fapt am 2 berbecuti pentru ca si taticul lui este tot berbecut(si amandoi capra in zodiacul chinezesc).Sper sa le fac fata la amandoi.Ca toti berbecutii Dragos la cele 10 luni si aproape jumatate este un nazbatios si curios foc.Desi are mai mult de 10.5kg are o energie ... Mari &Dragos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...