Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu copii BERBECUTI...unde sinteti?


Recommended Posts

Bine v-am gasit mamici de berbecuti! Sunt si eu o berbecuta iar fetita mea care e destul de mare acum - are 11 ani- este tot berbecuta. Asa ca eu am ....maaare..experienta la berbecuti.Cand eram mica tata ma cauta de "cornite" care erau destul de mari e adevarat iar eu ma bucuram ca sunt alintata. La fel si fata mea.......sufera daca nu este bagata in seama. In rest ce sa va spun....multa rabdare imi mai trebuie cu ea. Berbecii sunt deschizatori de drumuri deci bucurati-va ca aveti niste copii deosebiti. Apriluta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetitza mea Ioana e nascuta pe 29 martie 2000. Eu cred ca are multe din caracteristicile tipice berbecilor, atit din cele bune cit si din cele mai putin fericite citeodata... Insa deocamdata cred ca situatia e sub control. Ma pregatesc insa psihic pentru ce va sa vie pe viitor. Ne serveste deja replici de genul (lui taica-sau: "Auzi tati, ce-ar fi sa-ti iei o bere sa nu mai fii asa de agitat?" sau, dupa o prostioara, "Cum facem sa nu afle mama?") Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Berbecutii 21.Martie-19.Aprilie
Mirela[dc] - Andrei -21.03.... LauraT - Bianca- 14.04.1999 Catusha - Ioana-29.03.2000 Alina - Marie-Evelyn- 02.04.2002 Theodora Alexandros si Yannis- 03.04.2002 Vali02-Alexandra-30.03.2003 Tamara Daria si Catalin-15.04.2003 Berbecuti de 2003 original posted by mihuletu Anisia - 21 martie - Rares-Costin Brindu - 21 martie - Mihail Lilib - 29 martie - Daria Acvi - 3 aprilie - Alex Tuchi - 3 aprilie - Dragos Mihuletu - 3 aprilie - Sara Daniela Adela P - 3 aprilie - Jonathan Mathieu Verutza - 8 aprilie - Alina-Diana Pico - 9 aprilie - Ioana Carrina Caterina - 9 aprilie - Giulio Ariel - 10 Aprilie - Alexutza Taisia (Monica) - 10 aprilie - Adrian Piti - 11 aprilie - Armand Adrian ivartolas - 11 aprilie - Alex Bendis - 13 aprilie - David anutze - 16 aprilie - Bianca issabbella - 19 aprilie - Delia Asteapta berbecuti: Rayuela Ela76
Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap Si aici mica mea familie:http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici de berbecuti,vreau sa va intreb ceva referitor la graviditate.Multa lume mi-a spus ca temperamentul bebelusului este cam acelasi cu cel pe care il avea in burta.Daca e cumintel acolo,asa e si cind iese afara!e adevarat,in cazul berbecutulor vostri?Ca al meu,desi e inca in burtica,are o personalitate...nu sta o clipa,suturile sint uneori chiar dureroase..indata ce incep sa vorbesc cu taticul lui incepe si el maratonul..sa nu cumva sa uitam ca e si dinsul prezent!![zz]. Bebeii vostri ai fost cumintei in burta? rayuela cu berbecutzu 33 de sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, Rayuela, nici Sara n-a fost cuminte in burta. Imi dadea tot timpul un semn ca e acolo, iar eu imi ziceam: ia uite ce harnica e fata mamei, acuma face curat si in biblioteca. Cea mai fericita era insa cand vorbea tac'su cu ea si cerea sutulete. Ma crezi sau nu, pustiulica lovea chiar acolo unde era mana lui tac'su. N-a avut astampar pana in ultima saptamana, cand nu mai avea loc de manevre. Asa e si acum, in vesnica miscare. Asa ca... rabdare multa. sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Rayuela sa stii ca e adevarata povestea despre comportamentul bebelusilor. Baietelul meu a fost f energic cat era in burtica ;ziua era destul de linistit dar noaptea dadea tot timpul din picioruse ...ce-i drept si eu am avut niste insomnii groaznice si aveam adesea senzatia de sufocare si trebuia sa ma duc la geam la aer curat.Acum este la fel-prefera somnul de pranz iar noaptea se invarte prin pat de te apuca ameteala. Aprilutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana este nascuta pe 25 martie 1998 .Este un copil bun , iubitor , vorbareata (dar numai cu cei pe care ii cunoaste ), super pupacioasa , desteapta (educatoarea a spus-o , nu noi ), sufletista , un pic cam zgarcita .Cand era mica era foarte incapatanata dar vad ca i-a mai trecut.Marele defect :s-a cam invatat sa o servesca toata lumea si nu prea reusim sa o dezvatam (bunicii o alinta prea mult ). Camelia IOANA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici,ce ma bucur ca scrieti! Aprilutza,scuza-ma ca nu am raspuns mai devreme! Mereu intervenea ceva si aminam! Ionela-Roxana,am vavut poza de pe pagina pers si Bebe Rares e asa mic si m-a apucat nostalgia! Cind a trecut oare timpul! Camelia(Ioana98) bine ai venit! Pune o poza sa o vedem si noi domnisoara ta!
Berbecutii 21.Martie-19.Aprilie
Mirela[dc] - Andrei -21.03.... aalexia-Lia-Maria-15.04.1993 Ioana98-Ioana-25.03.1998 LauraT - Bianca- 14.04.1999 Catusha - Ioana-29.03.2000 Alina - Marie-Evelyn- 02.04.2002 Theodora Alexandros si Yannis- 03.04.2002 Ioanela-Roxana-Rares-09.04.2002 Vali02-Alexandra-30.03.2003 Tamara Daria si Catalin-15.04.2003 Berbecuti de 2003 original posted by mihuletu Anisia - 21 martie - Rares-Costin Brindu - 21 martie - Mihail Lilib - 29 martie - Daria Acvi - 3 aprilie - Alex Tuchi - 3 aprilie - Dragos Mihuletu - 3 aprilie - Sara Daniela Adela P - 3 aprilie - Jonathan Mathieu Verutza - 8 aprilie - Alina-Diana Pico - 9 aprilie - Ioana Carrina Caterina - 9 aprilie - Giulio Ariel - 10 Aprilie - Alexutza Taisia (Monica) - 10 aprilie - Adrian Piti - 11 aprilie - Armand Adrian ivartolas - 11 aprilie - Alex Bendis - 13 aprilie - David anutze - 16 aprilie - Bianca issabbella - 19 aprilie - Delia Asteapta berbecuti: Rayuela Ela76
Si continuam! Cind am timp,m-am gindit sa fac un fel de album cu link-urile bebeilor nostrii,asa cum am facut la pagina cu gemenii! Sintem insa cam multi si am nevoie de ceva timp.Daca are cine mai mult timp,poate face albumul in locul meu! O sa caut link-uri de la semnaturi,site-uri proprii sau pur si simplu poza de la pagina personala! Mai vorbim! Noapte buna!
Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap Si aici mica mea familie:http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...