Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu copii BERBECUTI...unde sinteti?


Recommended Posts

LA MULTI ANI,[s] Ioana[s] fetita lui Catusha care azi implineste 4 ANISORIsi [s] LA MULTI ANI[s] Daria,fetita lui Lilib,care implineste 3 ANISORI!!! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ani pe 03.Aprilie.2004 [majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[s][s][s] La multi ani tuturor berbecutilor,sa va traiasca si sa fie cumintei!!! Am si eu o intrebare pentru mamici de berbecuti:au venit la timp sau s-au lasat asteptati?Eu astept un berbecut(a) pe 8 aprilie..dar am un sentiment ciudat ca o sa se cam lase asteptat!!la voi cum a fost?S-au grabit,au impins cu cornitzele devreme?[zz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rayuela
[s][s][s] La multi ani tuturor berbecutilor,sa va traiasca si sa fie cumintei!!! Am si eu o intrebare pentru mamici de berbecuti:au venit la timp sau s-au lasat asteptati?Eu astept un berbecut(a) pe 8 aprilie..dar am un sentiment ciudat ca o sa se cam lase asteptat!!la voi cum a fost?S-au grabit,au impins cu cornitzele devreme?[zz]
Nu,berbecuta mea a venit exact la termen!Doctorul mai vroia sa o lase putin,pina in 9 aprilie dar ea a vrut sa vina pe 2 aprilie!! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PARTY TIME!!!
Nepretuitii mei baieti,azi implinesc 2 ANI!!! Exact acum 2 ani,la ora 12.45 si 12.52 se nasteau ALEXANDROS si YANNIS PAPADOPOULOS! Ma cuprind sentimente ciudate si de nedescris! Pling si rid in acelas timp! Ma simt atit de implinita si binecuvintata! Copiii mei i-mi dau viata si un motiv de a ma trezi in fiecare dimineata! Va iubesc pe toate si va doresc tot binele din lume! LA MULTI ANI,INGERI MICI! MAMI VA IUBESTE CUM NU A IUBIT NIMIC PE LUME!
Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis [majoreta]2 ANI AZI!!![majoreta] PASTE FERICIT! [paste] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI tuturor berbecutilor!! LA MULTI ANI Thedora pentru minunile tale. Sa-ti creasca mari si sa te bucure toata viata pana in adancul sufletului![flo][flo][flo] Eu sunt nascuta tot in aceasta zodie (11 aprilie) si zilele astea astept cu nerabdare sa mi se nasca fetita mea scumpa, primul copil. Deci o sa fiu si eu o mandra mamica a berbecutei mele. Va spun astea fiindca mi-am facut un obicei in a-mi felicita mama in fiecare an de ziua mea pentru ca mi-a dat viata si m-a crescut si a avut si inca mai are grija de mine cu toata dragostea. Asa ca eu as vrea sa felicit aici toate mamicile de berbecuti pentru faptul ca sunt mame!! Mii de flori si o primavara minunata si numai bucurii va doresc tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...