Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebe scorpion !


Recommended Posts

mama,mama,ce de scorpii...si ce-mi place!!!! am sa va scriu si eu cateva randuri ca doar am fost si eu odata bebe scorpion(surse de documentare:mama,prieteni sinceri,diverse carti). sunt copii foarte inteligenti,cu simt practic,cu tendinte dominatoare.precoce si dornic de a sti mereu lucruri noi,incearca sa-l tratezi ca pe un adult in miniatura si sa-i dai raspunsuri cat mai apropiate de realitate.nu uita niciodata o persoana care l-a mintit sau vatamat si chiar daca iarta in mintea lui tot va mai mocni un gand de razbunare[}:)].are spirit de competitie si-i place ca in aceasta sa iasa de fiecare data invingator.nu-i impuneti prea multe lucruri si nu-i ingraditi libertatea,dati-i impresia ca ceea ce face e doar decizia lui.urmariti-l mereu din umbra,fara sa va simta caci are tendinta de a se abate de la traseu si aduceti-l inapoi daca e cazul cu multa discretie si diplomatie.rabdarea nu e una din virtutile lor,dar daca isi pun ceva in cap vor face orice pt.a reusi.darama tot si construiesc din nou de la temelie,in nici un caz pe ruine.sunt sociabili,isi fac usor prieteni dar la fel de usor se descotorosesc de ei daca se dovedesc a fi falsi.ar mai fi de scris multe dar mai las si pe altii(de fapt mi s-a trezit bb capricornuta si tre' sa-i dau papica) succes cu puii mici de scorpii,daca veti sti sa-i indrumati veti avea numai satisfactii de pe urma lor,sunt fascinanti!!! cu drag virginia si ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...