Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O poveste de viata


m34

Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am recitit povestea micutei Andreea si de data asta mi-au dat lacrimile..Prin ce a trecut saracuta de ea dar ce bine e ca s-a terminat totul cu bine. Felicitari Mihai si Cristina, sunteti niste oameni exceptionali! Ma bucur ca sunteti aici printre membrii DC. Multa sanatate si fericire Andreei! E o fetita asa de frumoasa! Vikinga& bb Aldo http://community.webshots.com/user/vikinga109
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor si dragilor, Nu vreau sa va supar dar...cei care au facut ca tot ceea ce s-a intamplat sa fie posibil au fost gazdele noastre dragi Mirela si Florin (si Andrei pentru ca noi suntem aici si ne-am cunoscut datorita lui). Ceea ce vreau sa spun este ca au fost in tot acest timp 2 povesti cu happy end, povesti www.desprecopii.com: povestea Andreei si a lui Rares. In aceste 2 situatii voi toti v-ati implicat cu tot sufletul vostru. Sa dea Dumnezeu sa nu mai auzim de copii bolnavi, sa nu mai auzim strigate de ajutor dar...daca se va mai intampla acest lucru, stiu ca voi sunteti aici si fiecare va face tot ce-i va sta in putinta pentru aceasta frumoasa familie. Va iubesc [pup] Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte induiosator... [q] Mai ales cand am vazut poza... asa o fetitza dragalasa, un copil nevinovat sa treaca prin asa ceva... M-a cutremurat povestea. Andreea, pupici multi [pup] sa traiesti multi ani cu multa sanatate si fericire! Toata stima pentru toti cei care au fost alaturi de ea in acele momente dificile! Ma bucur ca totul s-a terminat cu bine.[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-au dat lacrimile iar, desi cunosteam aceasta poveste adevarata...Sa fii sanatoasa, Andreea, si sa nu mai ai parte niciodata de asa clipe groaznice... Multumim, Cristina si Mihai, sunteti niste oameni minunati...Sa va dea Dumnezeu tot ce e mai bun pe lumea asta! Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 9 luni) si Ramona (1 an si 8 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...