Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

copil amarat


Recommended Posts

Indraznesc sa fac apel la bunatatea voastra, pentru ca am vazut cati oameni generosi gasesc aici. Eu mor de jena sa cer ceva, dar ma gandesc ca nu o fac pentru mine. Am niste cunostinte, familie tinara si nevoiasa, care au o fetita de 2 luni. Ei nu ar cere ajutorul nimanui, dar mi-e tare mila de ei sa ii vad ce greu se descurca. Sunt ca niste copii cu copil. Eu le-am mai dat pentru cea mica ce a ramas nedat de la fetita mea; din pacate prea putine mi-au ramas ca au mai fost cativa copilasi nevoiasi carora le-am mai dat din hainutele Mariei. Nu vreau sa va dau impresia ca ma laud, iertati-ma... voiam doar sa va rog daca va prisosesc ceva lucrusoare, chiar si de baietel, ca nu sunt pretentiosi bietii... si daca ati avea si un carucior de bebe mic... v-ati face credit de fapte bune la Dumnezeu! Va multumesc! Cu mult drag, Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Eleni, Fetita mea are deja 1 an si 4 luni, iar eu am cam dat tot ce a ramas micut. Mai arunc azi un oki prin dulap, poate a mai ramas ceva, chiar daca sunt mai mari si copilul creste. Sa ne spui cum luam legatura cu tine. Fetita ta e o super dulcica. Pupici, Nadina si Carina-mandarina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eleni, am o fetita de 4 luni si am ceva lucrusoare ramase de la ea. Mai am suzete, tetine, biberoane, iti dau tot ce am pus deoparte. Spune-mi cum ne intalnim, eu stau pe la Diham. Astept un PM Mama Raluca, baiat Alex si bebita mica Ioana http://community.webshots.com/user/craluca100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet. V-am trimis tuturor mesaje private. Va asigur ca voi face poze cu bebelusa si le voi posta sa ii vedeti s voi pe beneficiarii gestului minunat pe care il faceti. Inca o data va multumesc. Si multumesc pentru aprecierile la adresa Corcodushei mele. Cu mult, mult drag, Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...