Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

copil amarat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eleni draga,imi pare tare rau dar momentan nu-i pot ajuta. Mai am ceva lucrusoare dar m-a sunat o veriosara care are fetita de 5 luni si m-a rugat sa-i trimit ei tot ce mi-a ramas de la mandarina. Si pana in prezent ea a fost beneficiara celor mai multe lucruri ramse mici. E amarata si trebuie sa o ajut. Ma bucur ca ai gasit alti parinti care ii pot ajuta pe tinerii de care vorbeai tu. Multa sanatate tuturor. Pupici, NAdina si Carina-mandarina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamicilor dragelor, va multumesc din suflet pentru ajutor. Nadina, nu iti face probleme, stiu ca sunt atatia alti copilasi sarmanei. Multumesc pentru pentru gest... V-am trimis tuturor PM-uri si ramane cum am stabilit. Am sa va sun pe toate asa cum am vorbit. Va multumesc inca o data. Sigur ma voi duce duminica la bebelusa, asa ca pana duminica voi ajunge pe la voi toate sa iau lucrusoarele. Sa vi se intoarca insutit si inmiit faptele bune! Cu drag, Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor m-ati facut sa pling! Atita iubire si bogatie sufleteasca e greu de imaginat daca cineva nu va cunoaste... Pacat ca nu sint si eu aproape sa pot oferi ceva! Eleni,cred ca poti schimba titlul din copil amarit in copil norocos...cu multe mamici!!! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am fost... in primul rand va multumesc din nou... sunt impresionata de cate lucrusoare am putut strange in asa scurt timp. Atat de multe, incat am facut 2 pachete mari, si am mai dat inca unei fetite, nascuta de cateva zile, care are o situatie la fel de dificila... Inca nu stiu cum sa pun cuvintele in propozitie... a fost emotionant. Primul drum a fost la fetita de 2 luni, undeva prin Rahova. Am avut o multime de hainute, un carut, pampers, jucarii, biberoane, bani... l-am rugat pe tatic sa coboare la masina sa ne ajute sa le ducem in casa, si saracul se balbaia cand a vazut cate descarcam. Fetita Gabriela e o haioasa (am facut poze, si o sa descarc in cel mai scurt timp) are 4 kilograme si isi tine capul singurica. Al doilea pachetel, cu lucrusoare, pampers si lenjerie de patut, a ajuns la o alta micuta, care are mai putin de o saptamana si locuieste in Berceni. Se numeste Mihaela si are deja 3.800 Kg. Pe ea am vazut-o de departe, pentru ca sunt cam racita si nu m-am bagat in apropierea unui copil atat de mic. Dragi mamici generoase, sper din tot sufletul ca multumirile si urarile parintilor celor 2 fetite sa ajunga la voi si sa se concretizeze in ceea ce va doriti... le-am spus ca suntem un grup de mamici, parte dintr-o comunitate numeroasa; nu stiu cat au inteles ei din treaba asta cu comunitatea de mamici, dar au inteles cu siguranta ca exista oameni buni care se gandesc la ei. Am scris si rescris mesajul asta de vreo 3 ori... acum il trimit asa, fie ce-o fi... Inca o data, ma inclin in fata voastra [flo]... si o sa va mai cer ajutorul pentru aceste micute cand vor mai creste... Si a avut dreptate Theodora, ca as putea schimba titlul topicului in "Copii norocosi ca va au pe voi" Cu drag, Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...