Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi...Taurasi! :)


Recommended Posts

Vin si eu cu Gianina nascuta pe 17 mai 2002. Ce pot sa va spun despre ea? E intruchiparea veseliei, pe mine ma exploateaza cel mai mult pentru ca eu ii suflu cel mai tare.. Iar despre incapatanare nici nu mai are rost sa vorbesc.[bang] cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am si eu un tauras -Rares -22.04.2002, despre care as putea spune ca este foarte incapatanat, mai ales uneori. Nu stiu exact daca nu suntem si noi de vina prin lipsa de rabdare. Atunci cand sunt rabdatoare si ii explic de ce trebuie facut un anumit lucru cedeaza, dar nu intotdeauna. Nu vorbeste inca decat pe limba lui.Este mancacios, sociabil, extrem de darnic -ofera tuturor jucariile lui, Ii place foarte mult muzica si este intotdeauna incantat sa privesca in amanunt masinile de pe strada, imi arata siglele si eu trebuie sa-i spun cum se numesc acestea. Daca cineva poate sa ne sfatuiasca cum sa-i facem sa cedeze, sa fie mai putin incapatanati taurii nostri, astept sa o faca. Multumesc anticipat, sanatate tuturor taurilor si nu numai! Cornelia si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...