Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarcina fara simptome?!


neda

Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[pk] Eu am avut si inca am, o sarcina fara simptome.Acum e mai dificil, dar pana in luna a 4-a nici nu se vedea, nici nu se simtea, din nici un punct de vedere, atata ca il vedeam pe BB la ecograf. Mie sanii mi-au crescut fara dureri, greturi nu stiu ce e aia, picioare umflate nu am avut si nici nu am, poate dureri minore, dar numai acum, cand sunt in luna a 9-a. Asa ca, draga mea...fii linistita si fericita ca ai o sarcina usoara.Oricum, e numai inceputul, greul apoi vine. Sarcina usoara[flo] Saphir [gravi] 38 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca radeti... va bat[bis][bis]... eu mi-am dat seama ca sunt insarcinata la patru luni...Singurul simptom era ca dormeam ceva mai mult, dar ne si mutam...deci... Cat despre perioada roz a dispaut dupa doua luni abia si in plus chiar si asa mai disparuse si altadata de oboseala si stress... si cu un singur ovar si ceva probleme la uter mi-au zis toti ca nu voi avea copil in veci... Si cand colo...[:D] Anne-Sarah [mamica]si mamica sa Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am nascut pe 19 ianuarie si tin sa-ti spun ca nu am avut nici un simptom toata sarcina in afara de faptul ca la inceput ma cam dureau sanii, in rest nimic, nici un fel de greata , pofte, absolut nimic si asa a fost toata sarcina, nici nu am simtit ca am fost insarcinata, am fost la serviciu pana in ultima zi, ca am nascut cu 2 saptamani mai repede. Am nascut la fel de usor, in 2 ore am scapat. Am un bebe frumos si sanatos, ceeace iti doresc si tie si la toate mamicile. Iti doresc sarcina usoara si nastere la fel de usoara! Fii fericita ca nu te doare nimic! anda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...