Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poftiti la ebay :-)))


alba

Recommended Posts

Hallo ebay-istelor, Nu vreau sa fac reclama [:p] ...da poate ca v-ar interesa niste muzica sau ceva carti din Ro-mania ? Stiu ca Lauraa,ne incuraja intr-un timp sa bagam carti romanesti la ebay .... Lauraaa,unde esti burticutzo ? Am bagat la licitatie o "gramada" de casete cu muzica veche si frumoasa (Corina Chiriac,Margareta Pislaru,Dida Dragan,Marina Florea,Holograf,Anastasia Lazariuc,Ioan Gyuri Pascu etc.) [bum] [bum] [bum] [bum] [bum] Startseite-> Suchbegriff -> Rumänien -> rumänisch Kuß und Gruß! [flo] & [pup] Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 6 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alba ,[biz] multumesc de invitatie, eu vind pe ebay hainele care nu mai ma cuprind ( ca de am nascut si sunt o grasana)si hainele de maternitate (am si cu preturile pe ele adica noi ca nu am mai avut timp sa le port pe toate) dar sa sti ca o sa ma uit la casetele tale si o sa vad ce pot gasi de prin romania sa imi placa![biz] Multa sanatate ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena care este nickul tau? Si eu sunt ebayer... doar am cumparat, dar ma gandesc sa si vand, mai am lucruri bune de care vreau sa scap... Eu sunt csmelvin [:D] Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si[copil]Elena Maria 11 luni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai nu-mi aminti ca am vazut niste lucuri faine pe ebay... Dar ma costa transportul de ma rupe. Daca pun taxele ajung ca imi iau nou si pe alease aici in elvetia. Ce bine e sa stai in Germanika. Ai ebay :) Aaa.. este ebay varianta elvetiana dar ofeta e saracuta. :( ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor lamuritzi-ma si pe mine cum merge treaba asta cu E-bay ca nu prea intzeleg. Am incercat odata si mi-am prins urechile. Va rog tare de tot! Si pe mine ma intereseaza o gramada de lucruri care se gasesc pe e-bay dar nu stiu cum sa fac [bang] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Cristina primesti acasa codul cu care te poti inscrie. Mie mi-a venit relativ repede acest cod... Cam 5 zile am asteptat. Noi suntem amandoi inscrisi (2 conturi pe aceeasi adresa postala.. doar ca emailul difera). Raluca>ebay = licitatie. Cred ca explicatia o gasesti si in engleza pe site. ~~ Adela & Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

@Crystinne, cu inscrierile nu stiu cum e, are sotul cont nu eu, dar stiu ca poti pune la vazare produse si fara poze, dar atunci ai mai putine sanse sa se vada,caci fiecare vrea sa vada ce cumpara [:)], dar...daca ai un produs care se mai vine...stiu ca mai poti "fura" poza de la celalalt [:)], si daca imi amintesc bine...ca sa poti vinde ceva, la inceput, trebuie sa cumperi prima data de 3 ori ceva, sau asa era acum 2 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu folosesc ebay.com Am invatat o smecherie si caut sa vad ce e de vanzare in zona mea si n loc sa platesc posta ma duc si o ridic de la cumparator... Foarte fain. Poate reusiti si voi. Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si[copil]Elena Maria 11 luni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...