Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poftiti la ebay :-)))


alba

Recommended Posts

quote:
Originally posted by ungureaa
Si eu am folosit e-bay.ca (Canada) si mi-am luat anumite chestii mici ceea ce e adevarat (ca sa nu iau riscuri inutile). Insa transportul e uneori scump [xx(] Eu am anuntat o bratara de argint draguta dar poza nu era asa de calitate si nu am vindut-o si le datorez un dolar si ceva pentru anunt [bang] e cam nasol totusi. Dar mai incerc, sa vad cum pot face poze calumea cum fac toti care posteaza (dar TOTI !). Nu ca pe siteurile romanesti unde vezi anunturi precum : "breloc model special an 1897 pret 560Euro" fara poza fara nimic. Cum isi pot inchipui ca cineva da acesti bani fara sa vada obiectul? Adina si [copil] Gabriel
Adina,ca sa nu ai surprize neplacute,intereseaza-te intii la vinzator cit costa transportul! Eu una pina acum, nu am de ce sa ma pling,am vindut de cel putin 150 de ori si am cumparat de peste 180 de ori,totul a decurs perfect! Sigur ca mai sunt si cazuri mai putin fericite,dar in mod normal,se poate avea incredere in ebay si membrii lui! Dar atentie,sa nu deveniti... dependente [:D] Succes si la cit mai multe achizitii [bis][bis][bis] [flo] & [pup] Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 6 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Albaaaa,am fost in Austria o saptamana. Si eu voiam sa deschid subiectul dar ma tot codeam [detectiv]. Noi ( eu si sosul) suntem aproape dependenti de ebay. Pt. mine e un hobby, e ca la shopping. Am facut si afaceri bune in Ebay. Acum doua zile am cumparat un costum de baie de gravide cu 13,95€ (inclusiv transport).Costumul e nou.-nout si costa la Baby_walz vo 50 €. Il am deja acasa, azi il imbrac la bazin. AM cumparat cartuse pt. imprimanta ieftine si un curs de engleza (pt. comp) cu 1 € . Impachetat original,nefolosit,cu pretul de la Media Markt pe el, pste 30€ . Am facut si o afacere mai naspa, am vandut un joystick nou-nout (il primise sotul cadou de la mine si cica el vrea pad) si s-a vandut in ultimul moment cu 1€ [V] . Eu dadusem vreo 34€ pe el.Acum...asta e, tot statea pe aici degeaba de la Craciunul trecut... Si cea mai tare afacere au fost blugii de gravida cu 22€, material super,culoare super, stau pe mine ca pe manechin [:D] ,ce mai? Chilipir. Bineinteles tot noi-nouti. In final, eu zic ca merita, e super. Am vandut si carti romanesti si am luat cam dublu cat am dat eu pe ele. Ebay e cool in Germania [cool] Laura si papusica din burtik ( 27 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah,mi-am mai gasit sa vand ceva. Intr-o buna zi m-am dus la drogherie si mi-am cumparat ToATA gama L´Oreal Pure ZOne. Care pt. fata mea e ca acidul sulfuric... [bang] . Ma arde, ma irita si ma face praf. Am folosit de cateva ori sa ma conving [bang] ca intr-adevar am aruncat cu banii pe geam.Dadusem cca. 26 € pe tot setul. Si sta in baie de peste o juma de an. M-am tot gandit daca am vreo cunostinta cu tenul gras.Nimic. Si mi-a venit ideea sa le un pe Ebay.Le-am tras o poza si am marcat nivelul de produs in flacoane si uite ca le-a cumparat cineva. E adevarat ca doar 10 € am primit pe ele dar stateau degeaba si barbatmiu a zis ca le arunca cu prima ocazie. Si am mai facut o "afacere". La fel se poate face si cu parfumuri incepute, marchezi cu markerul cat mai e in flacon si il tragi in chip si zdup in ebay. Laura si papusica din burtik ( 27 saptamani) [img]http://skins.hotbar.com/skins/ecardsSite/ec/newbab/newbaby_humor_0418_2_prv.gif [/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...