Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa ne rugam pentru Rares-fratele lui Marius


Recommended Posts

Postat de Marius la "Clinica virtuala": 10-02-2004 "Intai de toate va multumesc pentru sprijinul acordat. Eu acum am sosit din Timisoara fiind plecat de dimineata. Am sunat la Bucuresti, tatal meu fiind cu fratele meu cel mic acolo. Am aflat ca au sosit cu bine (au mers cu salvarea spitalului de aici din Oradea) si este internat la neurochirurgie la Bagdasar. Deocamdata este tot ce pot sa va spun. Maine voi sti mai multe si am sa va scriu. Tineti-i pumnii ca va avea nevoie. Trebuie sa marturisesc ca sunt ingrijorat mi-e greu sa ascund acest lucru. Timpul insa va da raspuns la toate. Va multumesc inca odata pentru tot spijinul acordat. Am transmis si informatia despre dr. Danaila. E greu de spus acum ceva." 11-02-2004 "Da, tatal meu este cu Rares (fratele meu cel mai mic) si am vorbit chiar de cateva minute cu el. Rares era la investigatii, totul este reluat de la cap la coada daca am inteles eu bine. Nu stiu detalii. Singura informatie noua este un domn dr. Pascu. La Ciurea nu au ajuns sau oricum deocamdata nu, am inteles ca est o anumita odine ca si procedura de urmat. Va tin la curent. Orice informatie este binevenita. Eu fac ce pot, si voi de asemenea. Mare lucru...totusi! " Doamne ajuta sa fie bine! Ortansa-de[copil][copil]X mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...