Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa ne rugam pentru Rares-fratele lui Marius


Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ultimele vesti de la Marius: Trimise - 12/02/2004 : 00:37:41 -------------------------------------------------------------------------------- Ei.....oftez.... Am vorbit cu tatal meu la telefon in aceasta seara. Este vorba de Tascu nu de Pascu, intelesesem eu gresit. Lui Rares i s-au reluat toate investigatiile confirm acest lucru. I-am transmis tatalui meu si despre dr. Danaila. Sunt convins ca tatal meu fiind strain, cu un fiu intr-o stare nu tocmai grozava, obosit dezorientat nestiind pe nimeni, nici nu a indraznit sa intrebe ceva pe acolo. E genul de om linistit care nu ar deranja pe nimeni. Stiu si ma doare ca stiindu-l asa va prefera sa rabde si foame si oboseala si sunt suparat din acest motiv. Am incercat variante de a-l scoate de acolo si in aceasta noapte am inteles de la mama mea (sper sa fie asa si in realitate) a plecat la un hotel. Maine dimineata va fi precis inapoi la prima ora. Ehhh pe de alta parte o verisoara de-a mamei sper sa reuseasca sa il duca la ei acasa peste noapte. Sper sa reuseasca. El va refuza precis. Eu de aici nu pot sa fac nimci si imi sta gandul la amandoi. Acum ce sa zic? Astept din nou ziua de maine cand am sa il sun. Astept. Marius (www.desprecopii.com) -------------------------------------------------------------------------------- Editat de - marius on 12/02/2004 00:40:04 Doamne ajuta! "Copilul nu datoreaza parintilor viata ci cresterea" Adina si bb Rares Costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...