Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa ne rugam pentru Rares-fratele lui Marius


Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by marius
Da raspunsul este unul de principiu favorabil. Operatia s-a desfasurat normal, medicul chirurg (Tascu) declarandu-se multumit dupa finalizare. Starea postoperatorie a fratelui meu este una stabila. De mentionat faptul ca este prima interventie chirurgicala fiind foarte posibila necesitatea celei de a doua interventii peste 1 saptamana. Ceea ce va decide cea de-a doua interventie va fi evolutia...nu stiu carei valve, aici nu ma pricep si nici tatal meu nu a stiut sa imi spuna. Practic stiam ca din punct de vedere cazuistic exista posibilitatea desfasurarii in doua transe a interventiei chirurgicale. Aceasta posibilitate ramane. Nu este o certitudine. Se va sti peste cateva zile-maxim 1 saptamana. Am sa mai vorbesc cu tatal meu diseara dupa ce va fi vorbit cu dr. Tascu ce va fi de serviciu in aceasta noapte si probabil vor putea sa discute mai detaliat in aceasta seara. Pe de alta parte trebuie sa mai spun ceva tuturor. Am citit mesajele voastre, absolut pe toate. Nu am vrut sa fac agit apele prea tare de aceea am stat mai deoparte. Oricum revenind la ideea de final ceea ce am vrut sa va scriu tuturor este: Va multumesc! Al vostru simplu, Marius Pernes
Doamne ajuta! "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...