Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

internetul in viata noastra


Elena

Recommended Posts

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu petrec zilnic 3-4 ore pe internet.Cel mai mult pe aici. Nu pot spune ca e viata mea,dar va pot spune ca 7 luni petrecute fara internet au fost mult mai sarace! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cand am descoperit site-ul DC in fiecare zi urmaresc ce se mai scrie, dar in timpul saptamanii cand ajung acasa de multe ori nu deschid calculatorul( la servici stau toata ziua in fata lui si au inceput sa ma supere ochii). Acasa este mai mult sotul meu cel care sta la calculator. Eu imi mai verific corespondenta si sunt unele site-uri care le frecventez mai des: formula-as, DC, Montreal.ro. Dupa ce voi naste si voi sta acasa, daca voi avea timp si ma va lasa bebelusa probabil ca voi fi mai mult timp pe internet. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt dependenta de cativa ani de Internet(1999)de cand au bagat la servici,pe vremea cand eram in Romania.Atat am ajuns de dependenta de el incat stateam cateva ore bune si in afara programului pentru ca nu-mi ajungeau orele normale de servici!Acum sunt mai rau:mananc in fata computerului,noaptea nu dorm decat la ore tarzii(5:00-6:00 dimineata)iar cand ma trezesc dupa cateva ore sunt direct calare pe computer.In micile pauze, fac curat in casa, fac mancare, spal vase si haine.Prietenul meu e exasperat, imi tot spune ca e mai important pentru mine Internetul decat el!E mult timp plecat sa lucreze dar chiar si cand vine, tot pe Internet ma gaseste! Imi tot propun sa ma las de boala asta a Internetului (dar nu de tot) si sa petrec doar cateva ore pe zi dar nu reusesc!Imi dau seama ca as putea sa fac si alte lucruri mai importante!!Internetul e un drog pentru mine!![bang]dar imi place[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum am timp liber, pe net il petrec...mi-e necaz ca uite asa citesc din ce in ce mai putin carti.Internetul e la mine pe cablu asa ca vreau nu vreau nu pot sa nu il tin deschis si sa poposesc la fiecare...minute sa vad ce se mai intampla...dar mi-e necaz ,sa stiti ,ca nu pot scapa! si pana acum doi ani,desi cu calculatorul in casa nu il deschideam deloc...ce vremuri! Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,nasol mi-am amintit de fapt "durerea"mea cea mai mare.Cu okii pe computer uit de copil.Adica nu mai petrec atat de mult timp cu ea.In fiecare zi imi propun sa shimb putin ritmul ,citeodata reusesc ,citeodata nu[bang]Sper sa reusesc sa intorc balanta in favoarea familiei. Nicole&Amira http://community.webshots.com/user/nicoleamira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cataghe
Sotul meu a trecut prin spatele meu tocmai cind citeam subiectul asta, si-a aruncat si el privirea si acuma insista sa va spun ca eu imi petrec TOT timpul pe intrenet, si ca am sa-mi petrec TOATA VIATA pe internet!!![mariaj] Exagereaza, evident!!![bang]
[cheers][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Tare faza. Am cazut pe spate de ras. Esti haioasa, zau! Cristina Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da fara internet cred ca m-am juca mai mult cu fetita mea,si pentru asta imi pare rau si inchid internetul imdeiat cand ma solicita. Ca in rest, TV nu ma dau in vant, de citit mai citesc si celelate treburi m-i le fac tot cu gandul sa mai dau o fuga pe net sa va ce se mai intampla.Noroc ca sotul meu este plecat mult timp cu servicul si am timp suficient peste zi sa "ma internetez"( cum imi place mie sa zic)[:D][:D] La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...